MŠ Duhová Habartov, okr. Sokolov, p.o.

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Karla Čapka 769
Habartov
357 09


Kontakt

+420 352 682 200

http://www.msduhova.cz


Naše MŠ má 3 třídy, včetně 1 speciální logopedické, Na škole se snažíme vytvářet radostné kamarádské prostředí, aby dítě vědělo, že je láskyplně přijímáno jako rovnocenná osobnost. Sociální prostředí je utvářeno na základě respektu, důvěry, úcty, empatie všech lidí v mateřské škole. Všechny děti mají stejné podmínky a postavení.

Volnost a svoboda, kterou dětem dáváme, je vyvážena dodržováním pravidel. Děti jsou vedeny k aktivní spoluúčasti a samostatnému rozhodování. Vzájemná pomoc, podpora, tolerance a důvěra, to jsou hlavní body naší práce.

Doplňkové činnosti: Metoda dobrého startu, flétničky + jóga, metoda arteterapie - hliněné pole,  předplavecký a předlyžařský výcvik, škola v přírodě, Vítkův chodník – Kneippova metoda otužování.

Na základě absolvovaných seminářů jsme si uvědomily, že spousta činností spojených s naší speciální třídou (prvky zařazujeme i do dalších 2 tříd) koresponduje s „náplní Mensy,“ a stejně jako děti s handicapem mají i děti nadané svou speciální nabídku činností. Dokoupily se další nové hry, pomůcky informací získaných na seminářích.

Mgr. Eva Dvořáková
ředitelka
V Habartově, 27. 10. 2016

» Archiv