Krajské kolo Logické olympiády 2013 v Jihočeském kraji

Lucie Malechová

Také v jihočeské metropoli se na začátku listopadu uskutečnilo krajské kolo Logické olympiády 2013. V prostorách krajského úřadu se postupně vystřídalo celkem 40 žáků z každé kategorie. Během cca dvou hodin žáci z každé skupiny absolvovali vždy jeden písemný a jeden promítaný test. Poté následovalo odtajnění výsledků a vyhlášení vítězů.


Hlavní cenou pro první místa byl v letošním roce mobilní telefon. Myslím, že vítězové byli nadšeni, alespoň tak usuzuji dle jejich reakcí. Ale ani další postupující do finále (tři v každé kategorii) však nepřišli zkrátka. Cenami i pro ně byly stolní hry, flash disky, různé školní potřeby, poukázky na slevy atd. Aby to však nebylo někomu líto, tak také každý účastník obdržel alespoň nějakou drobnost na památku.

Za všechny ceny vděčíme samozřejmě sponzorům, kterým bych touto cestou chtěla velice poděkovat nejen za dary finanční, ale také za drobné dárečky, které jsme mohli dětem rozdat.

Neméně díků však patří také organizátorům, kterých letos bylo deset a své role se zhostili přímo skvěle. Testy byly opravené během několika minut, body rozdány a sečteny a i přes rozmary techniky jsme vše stihli v perfektním časovém limitu. Všem dobrovolníkům, kteří byli nejen z řad naší MS a Mensy vůbec a kteří pomáhali nejen v samotný den, ale také s přípravami před samotným vrcholem akce, bych také chtěla touto cestou velice poděkovat, protože nebýt jich, tak by celá akce určitě neproběhla v tak skvělé atmosféře, jaká v ten den byla.

Ještě jednou děkuji všem, kteří se na LO 2013 v Jihočeském kraji podíleli, a doufám, že i příští ročník bude tak skvělý, jako byl ten letošní. A samozřejmě mé díky patří i organizátorům celé LO, bez nichž by taková akce vůbec nemohla fungovat.

Lucie Malechová

krajské kolo Logické olympiády 2013 v Jihočeském kraji

Související odkazy

13.11.2013


Zpět