Adaptační kurz 6. A

Mgr. Jitka Jarolímková

Vstoupit do úplně nové školní budovy, začlenit se mezi nové spolužáky a seznámit se s novými vyučujícími, to jsou úkoly pro žáky 6. ročníku na počátku září. Ani letos tomu nebylo jinak. Po prvním rychlém seznámení žáky 6. A čekal adaptační kurz.


Paní učitelka Hana Marková odvedla celou třídu 6. A do zkušebního sálku RDS, kde už na všechny čekaly paní ředitelka Radka Polívková a výchovná poradkyně Iva Hovorková. Cíl byl jasný: musíme se společně seznámit, aby se vám v třídním kolektivu dobře pracovalo a rádi jste do školy chodili :-)!

Během chvíle si všichni zapamatovali formou her jména všech spolužáků, rozdělili se do soutěžních družstev a pracovali po celé dopoledne ve velmi přátelské atmosféře. Paní učitelky sledovaly, jak se dařilo plnit zadané úkoly a na závěr se všichni shodli, že se cítí v novém kolektivu mnohem lépe a nebudou mít žádné obavy do nové třídy zítra ráno vstoupit.

Ze seznamovacího dopoledne si 6. A odnesla do své třídy vyrobené erby svých družstev a paní učitelky zdokumentovaly jejich spolupráci a snažení řadou fotografií.

Ať se žákům 6. A a jejich učitelům daří ve škole i mimo ni!

Související odkazy

3.9.2014

Klíčová slova: adaptační kurz

Adaptační kurz 6.A (ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou)
16.9.2014 Jitka Jarolímková
třída 6.A
třída 6.A
třída 6.A
třída 6.A


Zpět