Stipendia na studium v zahraničí od nadace The Kellner Family Foundation

Lenka Šnajdrová

Nadace The Kellner Family Foundation zahájila přijímání žádostí o stipendia pro studium v zahraničí. Výběrové řízení je určeno studentům posledního ročníku střední školy, tedy letošním maturantům. Žádosti jsou přijímány do konce března.


I letos nadace The Kellner Family Foundation vyčlenila 15 milionů korun na podporu studentů, kteří míří na univerzity do zahraničí. Žádosti se podávají elektronicky a lze je podávat do konce března 2022, ale pozor – k žádostem je potřeba dodat i řadu dokumentů, proto to nenechávejte na poslední chvíli.

Zástupci nadace posuzují přihlášky v několika kolech. Nejdříve vyhodnotí informace poskytnuté v přihlášce a vybrané studenty pak pozvou k osobním rozhovorům. Úspěšní žadatelé obdrží informaci o výši poskytnutého grantu do konce června.

Granty jsou určeny primárně studentům bakalářských oborů na zahraničních univerzitách a žádat o ně mohou letošní maturanti.

Bližší informace najdete na webu nadace The Kellner Family Foundation.

stipendia na studium v zahraničí od nadace The Kellner Family Foundation (ilustrační obrázek: Anastasia Gepp / Pixabay.com)

3.2.2022


Zpět