Budějčáci mají vítěze Logické olympiády 2021

Jihočeské nadané děti se scházejí pravidelně, aktivity pro ně jsou připraveny téměř každý týden. Poslední dubnový pátek jsme pojali slavnostně, jeden z nás, Peťa Beran, totiž tento týden vyhrál finále Logické olympiády kategorie A a tento mimořádný úspěch si zasloužil pořádnou oslavu.


Kromě výborného pohoštění, na kterém se podílela většina z nás, pro nás Petra Bydžovská připravila slavnostní kvízové odpoledne. Témat, nad kterými jsme si lámali hlavy, bylo hned několik. V návaznosti na předchozí výpravu jsme prověřili, co víme o čokoládě, městě Táboře, dalším okruhem byli medvědi z pohádek a soutěžení jsme uzavřeli poznávačkou makro obrázků. Kromě vědomostí jsme také procvičili týmové skládání origami a na závěr jsme se protáhli na trampolínách.

Moc vážíme toho, jak naše dětská parta výborně funguje, snažíme se, aby byly děti pyšné samy na sebe, na každou maličkost, která se jim povede, ale zároveň uměly ocenit i úspěch kamaráda.

Peťovi všichni moc gratulujeme, je to borec a my mu držíme palce do dalšího soutěžení – v následujících dnech vyráží na finále matematické soutěže Pangea. Přejeme mu, aby si finále užil a i zde se mu povedl výborný výsledek.

3.5.2022

Budějčáci mají vítěze Logické olympiády 2021
3.5.2022 Marta Frydrychová


Zpět