pIšQworky 2022

Kraluj křížkům, ovládej kolečka… Ano, přesně tak. Už je tu znovu září a k němu neodmyslitelně patří soutěž pIšQworky. pIšQworky jsou podzimní týmová soutěž pro všechny studenty středních škol a žáky druhého stupně základních škol v oblíbené strategické hře piškvorky.


Letos se koná již 14. ročník a organizátoři si pro účastníky připravili spoustu novinek. Tou nejvýraznější jsou nově 4 kategorie:

  • XO JUNIOR – je staronová kategorie pro žáky druhého stupně základních škol, soupeřit v ní budou tříčlenné týmy
  • HLAVNÍ SOUTĚŽ – je ta nejdůležitější kategorie, která provází každý ročník soutěže, pětičlenné týmy studentů středních škol a gymnázií
  • ŠAMPIONI – jsou jednotlivci ze základních a středních škol tak, jak jsme je poznali poprvé minulý rok
  • VETERÁNI – jsou druhou kategorií jednotlivců, tentokrát pro všechny studenty i nestudenty do 26 let

Nic víc nepotřebuješ. Pravidla jsou jednoduchá, stačí mít chuť soutěžit a umět namalovat kolečko a křížek. Nezapomeň se přihlásit do 21. října 2022!

Stále váháš? Tak si přečti 10 důvodů, proč se přihlásit. Na co čekáš, sestav tým nebo se přihlas jako jednotlivec. Přihláška je na webu pisqworky.cz.

Tuto soutěž organizuje spolek Student Cyber Games. Tato organizace je plná mladých lidí, převážně studentů středních a vysokých škol. Na projektu pIšQworky jich pracuje přibližně padesát a mnozí jsou účastníky předchozích ročníků našich soutěží.

pišQworky 2022

12.10.2022


Zpět