Pracovní listy od autorského týmu z olomoucké FZŠ Hálkova nyní zveřejněny na webu Dětské Mensy

Lenka Šnajdrová

Sháníte pracovní listy pro své nadané žáky? Pak Vás možná zaujme sada pracovních listů z FZŠ Hálkova, Olomouc, kterou jsme s laskavým svolením autorského týmu zveřejnili na našem webu.


Fakultní základní škola Hálkova, Olomouc se specializuje na mimořádně nadané děti, které zde mají samostatnou třídu. Vzhledem k tomu, že současná literatura určená k vzdělávání žáků na ZŠ (učebnice, pracovní sešity, apod.) není přizpůsobena požadavkům nadaných žáků, jsou učitelé těchto žáků nuceni tvořit vlastní výukové materiály, které by reflektovaly aktuální poptávku žáků, jejich vědomosti, schopnosti a zájmy.

V rámci projektu „Zvyšování kvality vzdělávání mimořádně nadaných dětí na prvním stupni ZŠ“ realizovaného od listopadu 2010 do 30. 6. 2012 a financovaného z operačního programu evropských strukturálních fondů vznikla na olomoucké FZŠ Hálkova sada více než 100 ks pracovních listů. Dokumenty jsou veřejně přístupné a zdarma. Více se dočtete na stránce Pracovní listy od autorek z FZŠ Hálkova, Olomouc, odkud si můžete pracovní listy také stáhnout do svého počítače.

Pracovní listy od autorek z FZŠ Hálkova, Olomouc

Související odkazy

19.8.2017


Zpět