Klub nadaných dětí „AUTIS-HB z. s.“, Havlíčkův Brod

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Na Ostrově 28 (vchod F)
Havlíčkův Brod
580 01


Kontakt

+420 737 856 890

http://autis-hb.cz

Redaktoři

  • Petra Neubauerová
  • Jiří Wolker

Klub nadaných dětí v Havlíčkově Brodě jsme založili koncem roku 2020. Naše pravidelná setkávání probíhají jednou za 14 dní (v případě vyššího zájmu jsme schopni přidat další termín). Scházíme se v prostorách spolku AUTIS-HB v centru města.
Poslání Klubu nadaných dětí je zejména vzdělávání dětí, aktivity rozvíjející intelektové, manuální, kreativní schopnosti, exkurze, přednášky, odborné projekty či logické a deskové hry. Jsme připraveni reagovat na poptávku, podle věku a zájmů vašich dětí, a poskytnout pravidelné testování IQ pro děti i dospělé osoby při Mensa ČR.
Chceme tak podpořit děti a mládež, kteří jsou zvídaví, bez ohledu na jejich IQ, v celém okrese Havlíčkův Brod na Vysočině. Věkové zacílení jsou děti z mateřských škol, první a druhý stupeň základních škol. Dalším důležitým bodem, je spolupráce Klubu nadaných dětí s rodiči, staršími sourozenci dětí, jejich aktivním zapojením významným způsobem, které rozšíří spektrum činnosti klubu.
Spolek AUTIS-HB vyvíjí i další aktivity, zejména na podporu rodičů dětí a osob s poruchami autistického spektra. Pořádáme pravidelná setkávání s rodiči, dílničky, vycházky, společné výlety, příměstské tábory, letní tábory, kurzy pro děti a rodiče, psychologické a sociální poradenství.
Více informací o nabídce naší činnosti, a přihlášky na aktivity, KND, exkurze, výlety, kurzy a další aktivity najdete na www.autis-hb.cz

Uvítáme spolupráci z řad středoškoláků, rodičů, pedagogických pracovníků a dobrovolníků, kteří mají zájem o rozvoj a kvalitu vzdělávání dětí i mimo školské prostředí, dokáží předávat své zkušenosti, vědomosti, mají možnost společně s námi realizovat různá zajímavá setkání, exkurze nebo při dalších aktivitách, jako jsou například příměstské tábory, pobytové tábory, sportovní, společenské akce, soutěže.

Rozdělení podle zájmu a počtu dětí:
- 1x za 14 dní MŠ, první stupeň ZŠ: 14:00 až 15:00
- 1x za 14 dní druhý stupeň ZŚ a SŠ: 14:00 až 15:00
Povede: Jiří Wolker, Hedvika Nvotná, pedag. dozor Petra Neubauerová
Zahájení: S ohledem na současný stav v ČR čekáme se zahájením činnosti KND, jakmile to aktuální vládní opatření dovolí.

Petra Neubauerová
pedagogický dozor
V Havlíčkově Brodu,19. 2 . 2021

» Archiv