Letní akademie Hejbej 2018

Prázdninová zážitkově-vzdělávací akce pro účastníky od 17 do 22 let. Akademie vytváří prostor pro setkávání, síťování a sdílení zkušeností mezi studenty vyšších ročníků středních a nižších ročníků vysokých škol. Je zaměřena na studentky a studenty, kteří mají zájem o dění ve světě kolem sebe, ať už v České republice nebo za jejími hranicemi. Předchozí zkušenosti s tématy nejsou pro účastníky nezbytně důležité. Stačí odvaha otevřeně diskutovat, prozkoumávat neznámá témata a ochota vzájemně se s druhými inspirovat svými názory a postoji.

Akci nepořádá Mensa ČR.

Vojtěch Boháč, Bára Herucová, Marek Boček, Dan Vykoukal, Aneta Václavíková, Lukáš Prorok, Anna Sítorová a další
25.8.2018  —  1.9.2018
2950 Kč (cena zahrnuje ubytování a stravu po dobu akce)
Rekreační středisko Lorien (Orlické hory), Nekoř 253, 561 63 Nekoř

V srpnu 2018 se uskuteční již třetí ročník Letní akademie Hejbej, zážitkově vzdělávací akce zaměřené na mladé lidi vstupující do občanského života (17–22 let).

Cílem této akce je pomocí zážitkového programu usnadnit účastníkům chápání současného světa a dát jim možnost zažít si neobvyklé situace na vlastní kůži ve třech oblastech: média, konflikty a vládnutí, klimatická změna. Workshopy a přednášky expertů pak doplňují nejaktuálnější informace o vývoji ve vybraných tematických oblastech. Hosty Letní akademie Hejbej již byli Erik Tabery, Markéta Kutilová, Matúš Kostolný, Pavla Holcová, Ondráš Přibyla, Saša Uhlová, Jakub Koubský a další.

Více informací najdete na webu www.hejbej.cz nebo na FB: https://www.facebook.com/LetniAkademieHejbej/

Letní akademie Hejbej 2017

Související odkazy

Zpět