Labyrint 2018

Zveme 2–3členné týmy do Labyrintu, který jsme pro vás připravili v českobudějovické Stromovce.

Lucie Malechová, tel.: +420 607 591 599, e-amil: lucka.malechova@centrum.cz
13.10.2018, 10:00  —  13.10.2018, 17:00
Startovné je stanoveno na 30 Kč na osobu.
Gymnázium Česká, Česká 142/64, 370 21 České Budějovice

KE STAŽENÍ

Labyrint 2018 (České Budějovice)

letáček ( 346 kB)

Na startu dostanete mapu a popis stanovišť Labyrintu a dozvíte se, kudy do něj vstoupit. Vyhledáte příslušné stanoviště podle mapy a popisu, zvolíte odpověď, zapíšete si stanoviště, přes které jste prošli a vydáte se podle odpovědi na další. Správné odpovědi vás Labyrintem provedou kratší cestou než chybné, ale nakonec byste se z Labyrintu měli po 5-15 km chůze na čerstvém vzduchu ve zdraví dostat ven. Vítězem je družstvo, kterému se podaří odevzdat v nejkratším čase smysluplnou posloupnost stanovišť.

Hra se uskuteční za každého počasí. I když máme objednáno slunečno a 20 °C, tak si pro jistotu vezměte i něco pro mokrou a chladnější variantu.

Přihlašovat své týmy můžete na https://labyrint-cb.webnode.cz/kontakt/

Startovné je stanoveno na 30 Kč na osobu.

Časový harmonogram závodu

10:00–10:30 prezence týmů na Gymnáziu v České 64 a zahájení hry
10:30 vstup do Labyrintu
17:00 nejzazší termín vyhlášení vítězů opět na Gymnáziu; pokud všechna družstva projdou Labyrintem dříve, proběhne dříve i vyhlášení vítězů

 

  • Hra je nezisková a startovné bude použito na nákup cen a dalších výdajů souvisejících s akcí. 
  • Na první tři družstva čekají zajímavé ceny v podobě různých stolních her, případně něco dobrého na zub.
  • Zkrátka nepřijdou ani ostatní soutěžící, kteří se neumístí na prvních místech. Ze všech zúčastněných bude vylosováno několik jednotlivců, kteří si také odnesou nějakou drobnou cenu.
  • Ale ať vyhrajete nějakou cenu či ne, nejdůležitější bude, pokud si naši hru užijete. Vyzkoušíte si své znalosti z nejrůznějších odvětví, schopnost komunikace mezi sebou, orientaci na mapě a také svoji fyzičku. Tak se přihlaste co nejdříve, budeme se na Vás těšit 13. října 2018.
  • Přihlašovat se můžete do 10. října 2018 do půlnoci. Podmínkou je, aby přihlašovací osoba týmu byla starší 15 let. Pokud se přihlásíte jako jednotlivec, tak se můžeme pokusit sestavit team na místě.
  • Nezapomeňte uvést jméno týmu, jména členů týmu a jejich věk, kontaktní email a alespoň jeden kontaktní telefon. Pokud použijete e-mail, pak do hlavičky mailu napište Labyrint 2018.
  • Další informace, fotografie z předešlých ročníků i on-line přihlášku najdete na https://labyrint-cb.webnode.cz.

Související odkazy

Zpět