Co se dělo v klubu v září 2009?

Ještě nic, protože bylo září a v září si pravidelně ještě nehrajeme v klubu, ale učíme se po prázdninách zase učit. Právě teď jsme zahřátí na provozní teplotu a můžeme začít.

PaedDr. Jana Klodnerová
30.9.2009
ZŠ Křídlovická 904/30b, 603 00 Brno

Zahájení činnosti ve školním roce 2009/2010 bude v pátek 9.10.2009 ve 13.30 h. v malé tělocvičně naší školy.

Klub se schází jednou za čtrnáct dní vždy v pátek odpoledne, a to od 13.30 h. do 15.00 h, pokud je na programu nějaká exkurze nebo vycházka, hodina ukončení schůzky je předem oznámena.

Klub je otevřený všem dětem od 1. do 6. třídy, především však těm, které se nebojí odpoledne přemýšlet nad rébusy, šiframi, matematickými úkoly, slovními hříčkami, těm, které mají rády přemýšlení nad deskovými hrami, těm, které se rády podívají na zajímavá místa – podívej se na webové stránky naší školy a nahlédni do činnosti klubu v minulém roce... SLEDUJ PRŮBĚŽNĚ.

Dítě v klubu je hravé, hraví a nápadití jsou velmi často i jeho rodiče, kteří klub občas nebo pravidelně navštěvují a s klubem spolupracují – pomáhají zajišťovat činnost klubu, hrají s dětmi deskové hry, upozorní na zajímavé akce, které by mohly děti z klubu zajímat.

Pokud dítě navštěvuje školní družinu, bude z družiny vedoucím z klubu vyzvednuto a do družiny po skončení klubu odvedeno.

Pokud se chceš stát jedním z „klubáků“, vyzvedni si u některého z vedoucích učitelů přihlášku a přijď mezi nás v pátek 9. 10. 2009.

V sobotu 10. 10. 2009 je tradiční výjezdní klub na KRKATOU BÁBU, čti dál na všechny děti a jejich rodiče se těší vedoucí klubu Jana Klodnerová, Alena Nováková – v současné době ji zastupuje Pavla Smejkalová, Pavla Trnková a Aleš Kottek.

PaedDr. Jana Klodnerová

Související odkazy

Zpět