Příměstský tábor Intellectus, Praha (19.-23.7.2021): Robotika a vývoj her v Pythonu pro pokročilejší

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Robotika a vývoj her v Pythonu pro pokročilejší je jako stvořený pro všechny nadšené programátory, kteří se touží v programování a IT zlepšit. Vhodné pro děti od 10 let. Akci nepořádá Mensa ČR.

info@intellectus.cz
19.7.2021, 9:00  —  23.7.2021, 17:00
6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou
Magdalény Rettigové, Praha 1

Během 5 dní tábora se budeme pracovat v malých skupinkách vedených lektory na projektech podle zájmu účastníků. Podíváme se na zoubek programování v textovém programovacím jazyce Python. V prostředí Godot budeme vyvíjet vlastní 2D či 3D hru a vše si propojíme s roboty nebo třeba virtuální realitou.Spolu s oblíbenými lektory Michalem Hlouškem a Michalem Grněm se navíc budeme zamýšlet a diskutovat nad umělou inteligencí, fyzikálními simulacemi nebo krypografií. Vše si budeme propojovat dohromady pomocí her. A jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budeme také vyrážet často ven, aktivně odpočívat a zahrajeme si i nějakou hru z naší široké nabídky deskovek.

Obecné informace o táboře, online přihláška:

Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17 hod.

Součástí je strava (oběd + 2 svačiny) a pitný režim, v ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a vybavení. V rámci tábora také proběhne jeden výlet či exkurze spojený se zaměřením tábora, aby si děti propojily získané schopnosti a vědomosti s praxí.

Hlavní výhodou tábora je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnusu.

Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte. Nemasový tábor: max. 15 dětí, vždy min. 1 vedoucí na 5 dětí. Instruktoři se dětem věnují individuálně.

Tábor začíná každý den v 9 hodin a končí v 17 hodin.

Cena: 6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou. Fakturace budou probíhat, jakmile bude 100% jasné, že se tábor uskuteční.

Více informací o táboře a celém programu najdete na webu Intellectus a na události FB Intellectus.

Organizátory můžete také kontaktovat e-mailem: info@intellectus.cz. Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScd5eEsuZZdoh8wAX1denDmhzV2R4THp86qKiX_vTxh64ROuQ/viewform

Zpět