Přírodovědně deskoherní víkend Výletů za Vědou

Zveme všechny studenty i nestudenty ve věku 15 – 20 let, které baví deskové hry a zajímající se o přírodní vědy na další Výlet za Vědou.

Co můžete od takového výletu čekat? 

Přátelskou atmosféru a zajímavé přednášky! Akci organizují studenti VŠ a SŠ, které baví přírodní vědy. Typicky na akcích hrajeme deskovky do brzkých ranních hodin, a pak ráno vstáváme s nadšením, protože se těšíme na přednášky.

Tyto akce organizujeme, protože jsme si na podobných akcích našli hromadu skvělých kamarádů (a dozvěděli se mnoho zajímavých věcí), a chceme Vám dát příležitost k tomu samému :-)

Akce probíhají od pátečního večera do nedělního poledne, a to typicky na školách, kde spíme v karimatkách a spacácích.

Richard Veselý
2.6.2023, 17:00  —  4.6.2023, 14:00
standardní cena: 1400 Kč. Můžete zaplatit cokoliv v rozmezí 900 - 1900 Kč.
Gymnázium nad Álejí (Nad Alejí 1952, Praha 6)

Pro koho je akce

Akce je pro lidi, kterým přijdou zajímavé přírodní vědy, matematika nebo informatika a je jim 15 - 20 let. Doufám, že nikoho nenapadne na akci nejet, protože by se bál, že nebude rozumět přednáškám…chci zdůraznit, že se to nikdy nestalo a nemělo by Vás to odradit!!! (vím, že lidi takovéto bláznivé myšlenky napadají, tak chci zdůraznit, že nemusí) :-)

Termín a místo

 • Gymnázium Nad Alejí (Nad Alejí 1952, Praha 6)
 • Pátek 2.6.-neděle 4.6.2023
 • Sraz v pátek v 17:00 na Hlavním nádraží
 • Konec akce v neděli v 14:00 na gymnáziu

Program

 • Pátek večer: Seznamovací hry a deskovky
 • Sobota dopoledne: Programovací workshop v Pythonu. Cílem bude si v týmech “hrát na vědce” a přijít na pravidla, kterými se řídí fiktivní systémy (funkce), které pro Vás organizátoři vymysleli. Žádné předchozí znalosti programování nejsou potřebné, vše se naučíte.
 • Sobota odpoledne a večer: Deskové hry, diskuze nad různými tématy, která Vás budou zajímat, atp.
 • Nedělní dopoledne: 20 minutové minipřednášky na témata, která nadhodíte v přihlašovacím formuláři:)

Cena

900 - 1900 Kč, standard: 1400 Kč

 • Standardní cena je 1400 Kč.
 • Pokud by to pro Vás bylo moc a nebylo by pro Vás komfortní platit tolik za víkendovou akci, můžete (bez udání důvodu) zaplatit 900 Kč (nebo cokoliv nad 900 Kč, co pro Vás je komfortní). 
 • Pokud byste naopak chtěli Výlety za Vědou mimořádně podpořit, můžete zaplatit sponzorskou cenu 1900 Kč (nebo cokoliv, co pro Vás bude komfortní).

Pokud by jediným důvodem, proč se akce nezúčastnit, byly peníze, tak nám napište a zkusíme něco vymyslet:)

Cena zahrnuje ubytování, jídlo na sobotu, nedělní snídani, oběd a nějaké pamlsky k deskovkám.

Jak se mohu přihlásit?

Přihlašování spustíme v pondělí 15.5. v 16:00 a ukončíme v pátek 25.5. 12:00. Kapacita je omezená a účastníky vybereme podle času přihlášení. Teď se můžete na akci předregistrovat vyplněním tohoto formuláře, kde můžete nadhodit deskovky, které chcete, abychom přivezli, a témata nedělních minipřednášek. Zároveň Vám zpřístupníme přihlašovací formulář o dva dny dříve:)

Zpět