Lgickoherní příměstský tábor v dendrologické zahradě 2024

Příměstský tábor pro děti v 3.-9. třídě, které baví přemýšlivé aktivity. Program je zaměřený na lámání si hlavy různými hlavolami či hádankami, hraní strategických deskových her a hraní si se stavebnicemi jako boffin nebo spintronics.

Richard Veselý, 606 160 151, risa.ves@gmail.com
15.7.2024  —  19.7.2024
5 890 Kč. Při účasti na přírodovědném i logickoherním turnusu 5 390Kč/turnus
Dendrologická zahrada v Průhonicích u Prahy

Na co se mohou děti těšit?

Pro děti, které rády řeší logické hlavolamy, hádanky a hry, máme připravený pestrý program. Mohou se těšit na všechno možné od deskových her, přes stavebnice, ze kterých si mohou postavit autíčko nebo svůj oblíbený elektrický obvod (lego, boffin, spintronics), až po mini přednášky a hádanky z chemie, matematiky či fyziky. K tomu budeme hrát týmové hry, a protože jsme v krásné zahradě, nebude chybět ani venkovní program.

Co je pro nás důležité?

Hlavní pro nás je, aby si děti tábor užily a abychom vytvořili podnětné prostředí, ve kterém se nebudou nudit. Proto máme připraveno mnoho her a aktivit, ale to, co nakonec děláme, přizpůsobujeme dětem, které přijedou. Pokud děti chtějí více organizovaných týmových her, hrajeme týmové hry. Pokud si jen tak chtějí hrát se stavebnicemi a tvořit, co je napadne, dáme jim k tomu prostor. Sami občas žasneme nad tím, co si děti vymyslí.

Přihlašování

Přihlásit se můžete vyplněním formuláře, který naleznete zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS5xbepeTFSP5419qfrN6-eZnHgAsPa7HrJs8SvIXFUz1TYQ/viewform?usp=sf_link

Více informací o táboře můžete nalézt na webu tábora

Zpět