Přírodovědný příměstský tábor v dendrologické zahradě 2024

Příměstský tábor pro děti v 1.-5. třídě. Program je zaměřený na trávení času venku, zkoumání přírody a výtvarné dílničky.

Richard Veselý, 606 160 151, risa.ves@gmail.com
8.7.2024  —  12.7.2024
5 890 Kč. Při účasti na přírodovědném i logickoherním turnusu 5 390Kč/turnus
Dendrologická zahrada v Průhonicích u Prahy

Na co se mohou děti těšit?

Hlavní náplní programu bude objevování zákoutí zahrady. Od lovení potápníků v mokřadu, přes poznávání bylinek a koření, stromů z celého světa, až po chytání motýlků na louce. Také pro děti máme připraveno mnoho biologických (týmových) her, u kterých si vyzkouší práci terénního biologa. Mimo trávení času venku se mohou těšit na dílničky (vyrobí si např. vlastní fotoalbum z tábora) a přírodovědné minipřednášky.

Co je pro nás důležité?

Hlavní pro nás je, aby si děti tábor užily a abychom vytvořili podnětné prostředí, ve kterém se nebudou nudit. Proto máme připraveno mnoho her a aktivit, ale to, co nakonec děláme, přizpůsobujeme dětem, které přijedou. Sejde-li se parta, která ráda chytá zvířátka, chytáme zvířátka. Mají-li děti radši dílničky, děláme víc dílniček. Je-li to půl na půl, tak děti rozdělíme tak, aby všichni dělali to, z čeho mají největší radost. Pokud nějaká aktivita děti nezaujme, vymyslíme společně alternativní program. Určitě nebudeme děti nutit do dělání něčeho, co nebudou chtít. Zahrada je plná zajímavých a krásných míst, takže pro každého se najde něco super zajímavého!

Přihlašování

Přihlásit se můžete vyplněním formuláře, který naleznete zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS5xbepeTFSP5419qfrN6-eZnHgAsPa7HrJs8SvIXFUz1TYQ/viewform?usp=sf_link

Více informací o táboře můžete nalézt na webu tábora

Zpět