Objevitelská sobota pro nadané a zvídavé děti, žáky a studenty

CTY CE - Centrum pro talentované a zvídavé děti mládež Vás zve na Objevitelskou sobotu.

Ing. Jeanne Bočková
8.6.2013, 9:00  —  8.6.2013, 15:30
850 Kč (jednodenní program pro všechny kategorie žáků), 700 Kč (jednodenní program pro rodiče), 100 Kč oběd / 1 osoba. Při přihlášení dvou a více dětí je kurzovné sníženo o 10 %.
Jedličkův ústav a školy, U Jedličkova ústavu 1349/2, 140 00 Praha 4

Program je rozdělen do věkových kategorií Start, Junior, Student a Student Plus.

  • Start: U nejmenších dětí pokračujeme v programu Se Světošlápkem kolem světa, Klub fantazie a Pražská historie. Všichni účastníci v této kategorii budou mít stejný program.
  • Junior: Pro mladší žáky jsme nabídku rozšířili o základy programování. V této kategorii můžete vybírat ze tří různých programových nabídek.
  • Student: Pro starší studenty rozšířili jsme nabídku programů o dějiny umění, dopravu a biomedicínu. V této kategorii můžete vybírat ze dvou různých programových nabídek.
  • Student Plus: Otevíráme také program pro starší středoškoláky. Všichni účastníci v této kategorii budou mít stejný program.

Délka jednotlivých lekcí je průměrně 1,5 hodiny, odpolední lekce jsou delší a programování s Baltíkem zabírá celé dopoledne / odpoledne. Všechny programy probíhají v češtině.

Program pro rodiče: opět jsme pozvali paní PhDr. Brejchovou, aby se s Vámi podělila o praktické zkušenosti s nadanými dětmi, učiteli a rodiči a paní PhDr. Evu Vondrákovou, abychom se dozvěděli o tom, jak k péči o nadané přistupují v zahraničí a co se chystá v České republice.

Pro zájemce bude zajištěn teplý oběd v místě programu.

Všechny programy se liší od programu prvního Objevitelského víkendu, který proběhl v dubnu 2013, a do programu se mohou zapojit i ti, kteří se Objevitelského víkendu nezúčastnili.

V příloze je detailní popis všech programů a přihláška. Budeme velmi potěšeni, pokud o programu řeknete svým přátelům a také ve školách Vašich dětí.

Ke stažení

Objevitelská sobota - upoutávka

Související odkazy

Zpět