Objevitelské soboty pro zvídavé žáky ZŠ ve věku 5–14 let

Ing. Jeanne Bočková, MBA

Objevitelské soboty je semestrální program pro zvídavé žáky základních škol a mladší studenty osmiletých gymnázii, který pořádáme od jara 2013 v Praze a nově v Ostravě. Vaši malí objevitelé (5 až 14 let) mají na výběr ze široké škály témat - chemické pokusy, programování legorobotů či ozobotů, divadelní improvizace, egyptologie, vesmír, relaxace. Zkrátka každý si může vybrat, co ho zajímá a jaké téma chce poznat víc do hloubky.


Zahájili jsme registrace do jarního semestru Objevitelských sobot: https://www.ctm-academy.cz/objevitelske-soboty

Jak Objevitelské soboty fungují?

  • vyberete si z nabídky témat maximálně 3, které lákají vaše dítě
  • vznikne vám rozvrh, který bude navštěvovat po 5 sobot v semestru
  • váš malý objevitel se bude radovat z poznání a zábavy, kterou bude zažívat ve skupině dětí stejných zájmů

Na obsahové části programu Objevitelských sobot se podílí Centrum pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagement Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity a další partneři. Můžete si být jistí, že vaše malé objevitele učí opravdoví profesionálové.

Jak fungují registrace na Objevitelské soboty?

Na našem webu si vyberte v katalogu předmětů ty, které lákají vaše dítě. Poté se registrujte, přihlaste a sestavte si rozvrh na Objevitelskou sobotu. Můžete se přihlásit maximálně na 3 předměty, které se na sebe časově navazují. Jeden předmět stojí 1250 Kč. Kombinaci předmětů, které zakoupíte, bude vaše dítě navštěvovat po celý semestr (5 sobot).

Objevitelské soboty nepořádá Mensa ČR.

Objevitelské soboty – jaro 2019

Související odkazy

2.2.2019


Zpět