Příměstský tábor Intellectus, Praha (10.–14. 8. 2020): Vědcem a programátorem na týden – biologie, chemie, robotika a programování v praxi

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Vědcem a programátorem na týden je jako stvořený pro všechny malé zvídavé badatele a badatelky, kteří touží poznat, jak vypadá genetická informace DNA a jak si z domácích surovin udělat mýdlo, ale i chtějí zjistit, co se děje „v hlavě“ robotům. Vhodné pro děti od 8 let. Akci nepořádá Mensa ČR.

e-mail: info@intellectus.cz
10.8.2020, 9:00  —  14.8.2020, 17:00
6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou. Pro kroužkové děti sleva 500 Kč, pokud se přihlásí do 30. března 2020.
GrainSpace, Rašínovo nábřeží 50/26, 128 00 Praha 2

Na své si přijdou milovníci moderních technologií, protože budou v rámci táborového programu s lektorkou bioložkou Klárkou mikroskopovat a provádět všemožné hokusy pokusy, ze kterých by leckdy byli překvapeni i pracovníci Akademie věd! Ale také se budou věnovat programování a robotům. Lektor Radek dětem prozradí tajemství, jak funguje internet nebo jak je možné naučit roboty plnit různé pokyny bez toho, aby se jich třeba dotkli. Vše se bude propojovat dohromady pomocí her. A jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budou děti také vyrážet často ven, aktivně odpočívat a zahrají si i nějakou hru z široké nabídky deskovek.

Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17 hod. Součástí je strava (oběd+svačina) a pitný režim, v ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a vybavení. V rámci tábora také proběhne jeden výlet či exkurze spojený se zaměřením tábora, aby si děti propojily získané schopnosti a vědomosti s praxí.

Hlavní výhodou tábora je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnusu. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte.

Obecné informace o táboře

  • Nemasový tábor: max. 15 dětí, vždy min. 1 vedoucí na 5 dětí. Instruktoři se dětem věnují individuálně.
  • Tábor začíná každý den v 9 hodin a končí v 17 hodin.
  • Cena: 6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou. Pro kroužkové děti sleva 500 Kč, pokud se přihlásí do 30. března 2020.

Bližší informace, on-line přihláška

Související odkazy

Zpět