Příprava Logické olympiády 2012

Zuzana Poláková

Tým Logické olympiády opět nezahálí a připravuje letošní ročník stále oblíbenější soutěže. Podaří se najít sponzory, díky kterým by vítězové krajských kol mohli vyhrát zajímavé ceny?


tričko s logem Logické olympiády si můžete objednat za 500 KčTým Logické olympiády ve složení:

  • Zuzana Poláková – hlavní koordinátor,
  • Tomáš Blumenstein – finále, sněmovna,
  • Bety/Pavla Procházková – zadání,
  • Hana Kalusová – ekonomika,
  • Hana Studenská – dotace, koordinátor krajánků

už pilně pracuje na přípravách Logické olympiády 2012.

Registrace soutěžících bude stejně jako loni probíhat v srpnu a září a každý soutěžící se bude muset opět nově zaregistrovat. Novinkou tohoto ročníku je prodloužení nominačních kol během října, a to na týden pro každou kategorii, aby si mohlo zasoutěžit co nejvíce zájemců. Krajská kola jsou plánovaná na 2. listopad a finále v poslanecké sněmovně na konec listopadu.

Soutěž se nám úspěšně rok od roku rozrůstá. Od 10 000 soutěžících v roce 2009, kdy byla poprvé pořádána celorepublikově, k 15 000 registrovaných v roce 2010, až k minuloročním 32 000 dětí a studentů z celé ČR!

Novoročním předsevzetím týmu LO je odměnit všechny vítěze krajských kol hodnotnými a zajímavými cenami. Tento cíl samozřejmě znamená zajistit dobré financování soutěže. Už v minulosti se nám podařilo navázat dobré vztahy s některými kraji, které podpořily soutěž i finančně, a tam pak výherci krajských kol byli oceněni např. mobilními telefony, fotoaparáty nebo netbooky.

I Vy nám ovšem můžete pomoci a umožnit, aby se všichni vítězové krajských kol mohli radovat ze zajímavých cen a aby celá soutěž mohla hladce proběhnout. Pokud víte o někom (člověk nebo třeba firma, ve které pracujete), kdo by chtěl soutěž podpořit, můžete jej navést k zaslání jakékoliv finanční částky (daru) na účet Mensy č. 44400444/ 5500 nebo k objednání trička Logické olympiády 2012 za 500 Kč (jehož cenu je třeba brát především jako podporu soutěže). Letos je v barvě zelené a vybrat si lze ze šesti velikostí od XS do XXL.

Veškeré informace najdete na webu www.logickaolympiada.cz a dotazy vám ráda zodpoví Zuzana Poláková na zuza.polakova@seznam.cz.

Související odkazy

23.6.2012


Zpět