Průběžná zpráva o vedení Kroužku šikovných dětí

Mgr. Andrea Medunová

Kroužek šikovných dětí odstartoval svoji činnost na naší škole tento školní rok (2011/2012). Děti, které se přihlásily do kroužku v něm zůstávají i v druhém pololetí. Hlavní činností kroužku je hraní společenských her, luštění rébusů a logických hádanek.


Velice vydařenou akcí, které se děti z našeho kroužku zúčastnily, byla návštěva divadelního představení v Horáckém divadle v Jihlavě. Děti shlédly divadelní hru Rusalka, která se jim velice líbila.

Dne 1. 2. 2012 jsme s Kroužkem šikovných dětí navštívili výstavu Merkur aneb dírkatý zázrak, která byla umístěna v Muzeu Vysočina v Jihlavě. Děti se dozvěděly mnoho zajímavého o kouzelné stavebnici MERKUR a dokonce si mohly samy postavit nějaký výtvor, který se stal také součástí výstavy.

Do konce tohoto školního roku plánujeme s dětmi výlet do Prahy. A máme přislíbenu návštěvu redaktora známého deníku v naší škole. Seznámí děti s výrobou novin a získáváním článků do jednotlivých čísel. Této akce se společně s dětmi z Kroužku šikovných dětí zúčastní i děti, které navštěvují na naší škole Mediální kroužek.

Související odkazy

23.3.2012

Stavíme s Merkurem (Jihlava)
1.12.2011 Andrea Medunová


Zpět