Nově vypsané termíny NTC školení na rok 2015

Lenka Šnajdrová

Po dvou loňských konferencích „Mensa pro rozvoj nadání“ (březen 2014, listopad 2014) se zvedla vlna zájmu o školení NTC metody. Dnes Vám můžeme s potěšením oznámit, že ve spolupráci s Centrem nadání, o. p. s. byly vypsány další termíny NTC školení. Aktuálně jsou k dispozici volné termíny v Zábřehu na Moravě, nově také v Praze a v Ostravě.


Vypisované termíny školení:

Praha

Zábřeh na Moravě

Ostrava

Uvedené kurzy (nejen pro učitele MŠ) mají akreditaci MŠMT ze dne 17. 9. 2012 pod č. j. MSMT 40 206/2012-201-664. Držitelem akreditace je Centrum nadání, o. p. s., kurzy organizačně zajišťuje Mensa ČR.

Bližší informace o NTC metodě najdete na stránce O metodě NTC Learning, případně v knížce NTC systém učení: IQ dítěte - výzva pro rodiče, kterou si můžete elektronicky objednat.

Máte-li zájem zúčastnit se některého ze školení ve výše uvedených termínech, vyplňte prosím elektronickou přihlášku na http://www.mensantc.eu/kurzy/. Bez vyplněné elektronické přihlášky v dostatečném předstihu před konáním kurzu nelze na kurz nikoho přijmout.

Nehodí se Vám z jakéhokoli důvodu ani jeden uvedený termín a přesto byste rádi NTC školení absolvovali? Vyplňte prosím formulář na http://deti.mensa.cz/skoleni. Zařadíme si Vás do databáze vážných zájemců o školení a budeme Vás kontaktovat v případě, že by byl vypsán jiný termín školení.

Co je Mensa NTC Learning?

Metoda „Mensa NTC Learning“ využívá moderních poznatků vědy a kombinuje je s tradičními aktivitami pro všestranný rozvoj předškolních dětí.

Stručně řečeno, jedná se o systém učení dětského mozku za pomoci různých typů cvičení, která mohou významně přispět k tomu, aby děti plně rozvinuly svůj vrozený potenciál. Nejedná se v žádném případě o metodiku vhodnou pouze pro nadané děti - naopak, je vhodná pro všechny děti v předškolním věku.

Bližší informace

schematické znázornění struktury neuronu (ilustrační obrázek: wikipedia.org)

Obrázek: Schematické znázornění struktury neuronu. Zdroj: wikipedia.org.

Související odkazy

7.1.2015


Zpět