Logická olympiáda 2016 v médiích

Lenka Šnajdrová

9. ročník Logické olympiády je za námi, nezapomenutelné zážitky však zůstaly. Shromáždili jsme pro Vás odkazy nejen na „obyčejné“ tiskové zprávy, ale zejména na videoreportáže, rozhlasové reportáže z krajských kol a ze slavnostního finále Logické olympiády, které byly odvysílány v českých médiích.


 

Všechny reportáže a tiskové zprávy

Videoreportáže z krajských kol

Studio 6: Logická olympiáda

Videoreportáže z finále na Pražském hradě

Upozornění: Odkaz z následujícího obrázku vede na celý pořad „Zprávy ve 12“, který trvá 20 minut. Máte-li zájem pouze o reportáž z finále Logické olympiády, přejděte prosím rovnou na čas 17:53.

Logická olympiáda na Pražském hradě

Upozornění: Odkaz z následujícího obrázku vede na celý pořad „Zprávy“, který trvá 28 minut. Máte-li zájem pouze o reportáž z finále Logické olympiády, přejděte prosím rovnou na čas 14:10.

Logická olympiáda

Upozornění: Odkaz z následujícího obrázku vede na celý pořad „Naše zprávy“, který trvá 26 minut. Máte-li zájem pouze o reportáž z finále Logické olympiády, přejděte prosím rovnou na čas 23:58.

Finále Logické olympiády 2016

Rozhlasové reportáže

Upozornění: Odkaz z následujícího rámečku vede na celý pořad „Den podle...“, který trvá 50 minut. Máte-li zájem pouze o reportáž z finále Logické olympiády, přejděte prosím rovnou na čas 44:02.

Související odkazy

1.12.2016


Zpět