Kurzy CTM Online pro studenty a stipendia MŠMT

Jeanne Bočková (CTY Central Europe)

Centrum pro talentovanou mládež ve spolupráci s českými i zahraničními univerzitami nabízí studentům online studium oborů, kterým se chtějí věnovat i po střední škole. Interaktivní kurzy v odborné angličtině přesahují středoškolský rámec učiva a jsou výbornou startovací čarou pro úspěšnou akademickou i profesní dráhu. Registrace do podzimního semestru jsou možné od 10. května 2018 s doporučením školy. Prvních 200 studentů získá stipendium ve výši 5 000 Kč díky dotačnímu programu MŠMT.


Informace pro ředitele středních škol

Milá paní ředitelko, pane řediteli,

dovolujeme si Vás informovat o novinkách v programu CTM Online. Budeme moc rádi, pokud informace zprostředkujete i Vašim nadaným studentům, pro které mohou být kurzy CTM Online cestou na prestižní univerzity. Nejdůležitější je spuštění přihlášek do online kurzů CTM, které budou začínat na podzim.

Centrum pro talentovanou mládež ve spolupráci s českými i zahraničními univerzitami nabízí studentům online studium oborů, kterým se chtějí věnovat i po střední škole. Interaktivní kurzy v odborné angličtině přesahují středoškolský rámec učiva a jsou výbornou startovací čarou pro úspěšnou akademickou i profesní dráhu. Registrace do podzimního semestru jsou možné od 10. května 2018 s doporučením školy. Prvních 200 studentů získá stipendium ve výši 5 000 Kč díky dotačnímu programu MŠMT.

Kurzy CTM Online pro studenty a stipendia MŠMT

CTM Online pro studenty a stipendia MŠMT

Kurzy CTM Online jsou vhodné pro studenty již od 1. ročníku osmiletých gymnázií a studenty všech ročníků šestiletých či čtyřletých gymnázií až do maturitního ročníku. V naší nabídce najdete kurzy nejrůznějších oborů, výuka probíhá v angličtině, on-line, každému studentovi se po celou dobu trvání kurzu věnuje jeden konkrétní instruktor, který studenta interaktivně provádí celým kurzem. Kurzy pro nadané studenty prohlubují znalosti v konkrétních oborech a připravují studenty na složení mezinárodních AP zkoušek, které uznávají univerzity u nás i ve světě.

Letos jsme získali díky dotačnímu programu MŠMT stipendia ve výši 5 000 Kč pro prvních 200 registrovaných studentů.

Studenti se mohou registrovat k podzimnímu semestru už od 10. května 2018. K registraci musí studenti zaslat písemné doporučení školy. Studium v kurzech CTM Online bude zahájeno v prvním říjnovém týdnu.

Prohlédnout si celou nabídku CTM Online kurzů

Bude skvělé, pokud můžete umístit na Váš web nebo do newsletteru rodičům informaci, že spouštíme registrace do CTM Online, aby studenti nepřišli o možnost získat stipendium MŠMT.

Zapojené školy do CTM Online - School Program

Pokud se Vám interaktivní online kurzy líbí a přemýšlíte o jejich zařazení do výuky na Vaší škole, podívejte se na náš web, jaké jsou možnosti.

Nabídka pro školy

Na našem webu kromě online katalogu najdete další informace pro školy, návrh doporučujícího dopisu, seznam škol, jejichž studenti v našich kurzech studují, zkušenosti studentů i škol, a samozřejmě také řadu praktických informací pro studenty.

V případě jakýchkoliv dotazů je Vám k dispozici celý náš tým.

Těším se na další spolupráci a Vaše studenty.

Se srdečným pozdravem

Ing. Jeanne Bočková, MBA
ředitelka Centra pro talentovanou mládež
tel. +420 603 442 040
e-mail: jeanne.bockova@ctm-academy.org

Související odkazy

27.4.2018


Zpět