Mensovní seminář pro nadané studenty – 2020

Z důvodu karanténních omezení jsme museli přesunout termín semináře na 15. – 19. 10. 2020.

Desátý jubilejní seminář se vrací do Bouzova, místa prvního semináře. Zveme nadané studenty ve věku 11–20 let na pětidenní program zaměřený na rozvoj znalostí v oblasti přírodních věd a technických oborů, na podporu logického myšlení, samostatné tvořivosti a motivace k dalšímu studiu těchto oborů. Pro účastníky jsou připraveny přednášky odborníků, několik soutěží pro týmy i jednotlivce, exkurze a v neposlední řadě se seznámí s podobně orientovanými studenty z celé republiky. Na seminář se mohou přihlašovat všichni nadaní studenti, kteří o něj projeví zájem (tzn. nemusí být členy Mensy).

15.10.2020, 10:30  —  19.10.2020, 14:00
3770 Kč, po 1. 3. 2020 cena 4070 Kč, členové Mensy 100 Kč sleva
Olomouc; Bouzov, Kozov 7, Valáškův grunt

Přihlašujte se prosím co nejdříve, počet míst je omezen (přihlašovací formulář naleznete dole). V případě, že počet přihlášených překročí kapacitu semináře, může organizátor vybrat účastníky na základě umístění v soutěžích, studijních výsledků či testování IQ (v takovém případě bychom Vás dodatečně požádali o zaslání podkladů).

Termín, místo

  • Termín: čtvrtek 15. 10. – pondělí 19. 10. 2020
  • Místo: Hotel Valáškův Grunt, Kozov 7, Bouzov, Olomoucký kraj
  • Sraz účastníků: čtvrtek 15. 10. v 10:30, na vlakovém nádraží Olomouc, hl.n.
  • Ukončení: pondělí 19. 10. ve 14:00, na vlakovém nádraží Olomouc, hl.n.

Program

  • Celý program je zaměřený na rozšíření obzorů v oblasti technických oborů a přírodních věd.
  • Na přednáškové bloky budou účastníci rozděleni do dvou skupin, abychom mohli obsah přednášek lépe zacílit.
  • Na týmové projekty a soutěže budou účastníci naopak věkově promícháni do družstev, aby se vzájemně obohatili a spřátelili.

Přednášející

  • Vzhledem ke změně termínu se mohou někteří přednášející měnit.
  • Prof. RNDr. Josef Molnár CSc., Vedoucí Kabinetu pedagogické přípravy PřF UP, vedoucí oddělení didaktiky matematiky KAG, Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého
  • Doc. RNDr. Martin Kubala, Ph.D., děkan, Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého
  • Doc. RNDr. Jan Hradecký, Ph.D., děkan, Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity
  • Doc. PaedDr. Jana Škrabánková, Ph.D., vedoucí skupiny učitelství fyziky a základů obecné fyziky, Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity
  • RNDr. Tomáš Fürst Ph.D., odborný asistent, Katedra matematické analýzy a aplikací matematiky, Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého
  • PaedDr. Jiří Rozehnal, Centrum pro výzkum vzdělávání v přírodovědných oborech a talentmanagement, Ostravská univerzita
  • Mgr. Jan Walla, Laboratoř růstových regulátorů, Univerzita Palackého
  • Martin Sedláček, IT specialista, předseda Mensy ČR
  • Ing. Tomáš Blumenstein, statik a projektant, místopředseda Mensy ČR

Cena

  • Cena je 3 770 Kč za účastníka, po 1. 3. 2020 cena 4 070 Kč, členové Mensy mají slevu 100 Kč.
  • Obsahuje ubytování v pokojích s koupelnou a WC s plnou penzí, svačinami a pitným režimem, autobusovou dopravu z/do Olomouce, ceny za soutěže, veškerý program včetně přednášek a exkurzí.
  • Současně s registrací pošlete prosím celou částku na účet č. 2700060273/2010 (FIO banka). Variabilní symbol: 100905. Do zprávy pro příjemce vepište jméno přihlášeného účastníka (popř. více účastníků, platíte-li za více osob).
  • Stornopodmínky: do 31. 7. stornopoplatek 0%, do 30. 9. stornopoplatek 30 %, po tomto datu 100 %.

Kontakt

Seminář pořádá Mensa České republiky:

  • Tomáš Blumenstein, +420 603 726 030
  • Hana Kalusová, +420 777 004 678
  • Natálie Kaňáková, Filip Oplt, Jan Hubert Pavelka, Martin Sedláček, Vojtěch Titěra, Sebastien Zikmund.
  • Dotazy prosím pište na e-mail seminar@mensa.cz nebo volejte na telefon +420 777 004 678

Související odkazy

Přihlášky

  • Přihláška se stává závaznou až po úhradě registračního poplatku. Prosíme Vás o odeslání zálohy nejpozději do tří dnů od přihlášení.

 Přihlašovací formulář 
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Rodiče: e-mail, telefon
Škola včetně adresy
Datum narození
Poznámka, dietní, zdravotní omezení
Poznámka k ubytování




  • tímto přihlašuji výše uvedenou osobu

Ochrana osobních údajů: Přihlášením vstupujete do smluvního vztahu s Mensou České Republiky. Provedení služby s sebou nese nutnost zpracování a uchování výše uvedených osobních údajů. Zpracovatelem těchto údajů je Mensa České Republiky, IČ 45248591, Španielova 1111/19, 16300 Praha 6 - Řepy.
Vezměte prosím na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Pokud nechcete, aby Vaše jméno bylo uvedeno ve veřejném seznamu přihlášených, uveďte do jména a příjmení slovo „účastník“ a své skutečné jméno a příjmení uveďte do poznámky.
Podrobné informace o tom, jak údaje chráníme a zpracováváme a jaká jsou Vaše práva naleznete na adrese www.mensa.cz/gdpr/. Dle stanov Mensy ČR musí účastníci respektovat pravidla stanovená organizátorem.

 

Seznam přihlášených:

  1. Lukrécia Zemanová (vloženo 9.10.2019, 7:04:55)
  2. Ondřej Hladůvka (vloženo 9.10.2019, 7:10:03)
  3. Michaela Holotňáková (vloženo 9.10.2019, 7:50:16)
  4. Milan Holotňák (vloženo 9.10.2019, 7:52:50)
  5. Petr Stumpf (vloženo 9.10.2019, 8:53:29)
  6. Kateřina Šebestová (vloženo 9.10.2019, 9:41:58)
  7. Karel Vaněk (vloženo 9.10.2019, 9:47:04)
  8. Jitka Ondryhalová (vloženo 9.10.2019, 10:02:42)
  9. Ondřej Nevěřil (vloženo 9.10.2019, 11:11:35)
  10. Rudolf Tůma (vloženo 9.10.2019, 15:11:01)
  11. Kateřina Hochmanová (vloženo 10.10.2019, 15:12:56)
  12. Aneta Nohelová (vloženo 10.10.2019, 16:43:59)
  13. Tereza Bubeníková (vloženo 10.10.2019, 18:22:31)
  14. Martin Žalud (vloženo 11.10.2019, 16:50:50)
  15. Hana Blumensteinová (vloženo 11.10.2019, 17:04:44)
  16. Michaela Šemberová (vloženo 11.10.2019, 19:36:51)
  17. Jaroslav Kysela (vloženo 11.10.2019, 21:48:42)
  18. Vojtěch Turland (vloženo 11.10.2019, 21:52:30)
  19. Vilma Nakládalová (vloženo 11.10.2019, 22:36:48)
  20. Vojtěch Fila (vloženo 12.10.2019, 13:23:16)
  21. Petr Krupa (vloženo 12.10.2019, 21:37:38)
  22. Barbora Růžičková (vloženo 13.10.2019, 15:14:50)
  23. Veronika Růžičková (vloženo 13.10.2019, 15:17:14)
  24. Klára Kalusová (vloženo 13.10.2019, 18:47:53)
  25. Tomáš Kalus (vloženo 13.10.2019, 18:48:52)
  26. Zdeněk Tejkl (vloženo 13.10.2019, 19:15:56)
  27. Lukáš Tejkl (vloženo 13.10.2019, 19:19:12)
  28. Adam Špindler (vloženo 18.10.2019, 15:26:57)
  29. Jáchym (vloženo 21.10.2019, 17:17:27)
  30. Kryštof Kastowský (vloženo 21.10.2019, 18:39:39)
  31. Adam Holda (vloženo 21.10.2019, 19:12:22)
  32. Michaela Bučinská (vloženo 21.10.2019, 21:02:40)
  33. Michael Ambros (vloženo 18.11.2019, 21:04:11)
  34. David Menšík (vloženo 19.11.2019, 8:09:44)
  35. Tereya Menšíková (vloženo 19.11.2019, 8:10:51)
  36. Adam Plichta (vloženo 30.11.2019, 19:03:34)
  37. Ondřej Stehlík (vloženo 1.12.2019, 9:43:08)
  38. Účastník (vloženo 7.12.2019, 12:16:11)
  39. Adéla Kosková (vloženo 7.12.2019, 20:35:20)
  40. Radim Jalůvka (vloženo 9.12.2019, 7:51:57)
  41. Jakub Svoboda (vloženo 16.12.2019, 19:23:34)
  42. Adéla Bierská (vloženo 1.1.2020, 2:16:55)
  43. Víťa Toman (vloženo 6.1.2020, 20:52:05)
  44. Jan Klement (vloženo 19.1.2020, 14:11:45)
  45. Baltazar Blumenstein (vloženo 19.1.2020, 19:47:18)
  46. Eliška Poláčková (vloženo 21.1.2020, 20:43:58)
  47. Ondřej Švásta (vloženo 1.2.2020, 16:32:14)
  48. Anna Marie Fifaldová (vloženo 1.2.2020, 22:37:25)
  49. Prokop Fifalda (vloženo 1.2.2020, 22:40:32)
  50. Adam Huleš (vloženo 10.2.2020, 10:46:28)
  51. Václav Kuboň (vloženo 10.2.2020, 17:17:20)
  52. Tadeáš Erban (vloženo 11.2.2020, 10:02:44)
  53. Damián Král (vloženo 11.2.2020, 13:23:03)
  54. Ondřej Chwiedziuk (vloženo 11.2.2020, 16:39:31)
  55. David Lorenc (vloženo 16.2.2020, 17:23:32)
  56. Miroslav Šťastný (vloženo 16.2.2020, 22:34:01)
  57. Štěpán Civín (vloženo 16.2.2020, 22:38:43)
  58. Natálie Jochová (vloženo 17.2.2020, 12:03:26)
  59. Barbora Nesládková (vloženo 17.2.2020, 13:54:44)
  60. Ida Grundová (vloženo 17.2.2020, 15:51:45)
  61. Jakub Heřmanský (vloženo 17.2.2020, 16:24:41)
  62. Petra Bártová (vloženo 17.2.2020, 22:21:15)
  63. Jan Polách (vloženo 18.2.2020, 11:14:40)
  64. Jan Hlaváček (vloženo 19.2.2020, 18:53:10)
  65. Yachim Svoboda (vloženo 20.2.2020, 16:22:06)
  66. Jitka Vysloužilová (vloženo 25.2.2020, 11:37:08)
  67. Milan Kolář (vloženo 28.2.2020, 22:43:52)
  68. Anna Baťová (vloženo 6.3.2020, 15:38:41)
  69. Roman Otych (vloženo 13.4.2020, 22:28:43)
  70. Ondřej Kratochvíl (vloženo 21.5.2020, 12:28:10)
  71. Matouš Dohnal (vloženo 21.5.2020, 15:09:33)
  72. Ondřej Dohnal (vloženo 21.5.2020, 15:10:17)
  73. Samuel Zubak (vloženo 30.5.2020, 19:43:46)
  74. Daniel Hanák (vloženo 15.7.2020, 9:40:53)
  75. Tomáš Kuzma (vloženo 16.7.2020, 22:42:15)
  76. Daniela Vlková (vloženo 29.7.2020, 22:44:05)
  77. Jakub Hlaváček (vloženo 25.8.2020, 14:27:23)

Zpět