Technické soboty

Technické soboty to je mix kroužků Intellectus – Malého informatika, Malého badatele a Malého programátora. 

Celkem za sobotní setkání budeme mít vždy 3 hodiny kroužků v hodinových blocích. Za pololetí se sejdeme celkem 4x (15. 10., 5. 11., 3. 12. 2022, 7. 1. 2023).

Technické soboty se otevírají od minimálně 3 dětech, maximum je ale 6 účastníků.
Látka bude individuálně přizpůsobena skupince, která se sejde na kroužku.
Vhodné pro děti od 8 do 15 let.

15.10.2022, 9:30  —  7.1.2023, 13:00
7500,-/pololetí
Veolia, Podolská vodárna, Praha 4 Podolí

Přihlášky zde: http://talentpoint.cz/dalsi-aktivity/turnusove-workshopy/technicke-soboty/

Je možné si první lekci zdarma vyzkoušet a po předchozí domluvě rozdělit cenu kroužku na 2 splátky (info@intellectus.cz)


 Přihlašovací formulář 
Jméno a příjmení dítěte
Věk
Jméno a příjmení zákonného zástupce
Telefon
E-mail
Adresa
Škola
  • tímto přihlašuji výše uvedenou osobu

Ochrana osobních údajů: Přihlášením vstupujete do smluvního vztahu s Mensou České Republiky. Provedení služby s sebou nese nutnost zpracování a uchování výše uvedených osobních údajů. Zpracovatelem těchto údajů je Mensa České Republiky, IČ 45248591, Španielova 1111/19, 16300 Praha 6 - Řepy.
Vezměte prosím na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Pokud nechcete, aby Vaše jméno bylo uvedeno ve veřejném seznamu přihlášených, uveďte do jména a příjmení slovo „účastník“ a své skutečné jméno a příjmení uveďte do poznámky.
Podrobné informace o tom, jak údaje chráníme a zpracováváme a jaká jsou Vaše práva naleznete na adrese www.mensa.cz/gdpr/. Dle stanov Mensy ČR musí účastníci respektovat pravidla stanovená organizátorem.

 

Seznam přihlášených:

Zpět