Fyzika pro každého

Zajímá vás, jak funguje svět kolem nás a rádi zkoušíte něco nového?
Fyzika pro každého je výběr nejoblíbenějších pokusů prováděných na našich kroužcích, ale zároveň jsou v náplni experimenty, které jste pod Intellectusem dosud neviděli. Aktivita je určená pro děti se zájmem o fyziku jako celek.

Individuální program pro minimálně 3 a maximálně 6 dětí zaručuje lektorovu pozornost každé iniciativě dítěte. Úroveň kroužku bude přizpůsobena schopnostem dětí. Každá lekce je zaměřena na názorné zkoušení pokusů. 

Za pololetí se uskuteční 4 setkání po 3 hodinách (22. 10., 19. 11., 17. 12. 2022 a 21. 1. 2023).

22.10.2022, 9:30  —  15.1.2023, 12:30
6500,- / pololetí
Veolia, Nedvědovo náměstí, Podolská vodárna, Praha 4 Podolí

Přihlášky na: http://talentpoint.cz/dalsi-aktivity/turnusove-workshopy/fyzika-pro-kazdeho/

Je možné si první lekci zdarma vyzkoušet a po předchozí domluvě rozdělit cenu kroužku na 2 splátky (info@intellectus.cz)


 Přihlašovací formulář 
Jméno a příjmení dítěte
Věk dítěte
Jméno a příjmení zákonného zástupce
E-mail
Telefon
Adresa
Škola
  • tímto přihlašuji výše uvedenou osobu

Ochrana osobních údajů: Přihlášením vstupujete do smluvního vztahu s Mensou České Republiky. Provedení služby s sebou nese nutnost zpracování a uchování výše uvedených osobních údajů. Zpracovatelem těchto údajů je Mensa České Republiky, IČ 45248591, Španielova 1111/19, 16300 Praha 6 - Řepy.
Vezměte prosím na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Pokud nechcete, aby Vaše jméno bylo uvedeno ve veřejném seznamu přihlášených, uveďte do jména a příjmení slovo „účastník“ a své skutečné jméno a příjmení uveďte do poznámky.
Podrobné informace o tom, jak údaje chráníme a zpracováváme a jaká jsou Vaše práva naleznete na adrese www.mensa.cz/gdpr/. Dle stanov Mensy ČR musí účastníci respektovat pravidla stanovená organizátorem.

 

Seznam přihlášených:

Zpět