Budějovické Želvování 2014

Budějovické Želvování je týmová hra probíhající v centru Českých Budějovic, která se uskuteční v sobotu 17. května 2014. Úkolem týmu bude projít sérií stanovišť, kde bude muset vyluštit šifry (zakódované zprávy) a řešit zábavné úkoly. Želvování je určeno především dětem a úplným začátečníkům v šifrovacích hrách, ale také týmům zběhlejším.

sifrovackacb@gmail.com
17.5.2014, 9:00  —  17.5.2014, 15:00
České Budějovice (centrum města)

V letošním ročníku pro vás organizátoři stejně jako loni nachystali čtyři kategorie tak, aby si Budějovické želvování mohli užít všichni, od dětí až po dospělé. V kategoriích pro děti a rodiče s dětmi můžete čekat zábavné úkoly a jednoduché šifry. Všichni, kteří si chtějí zkusit projít šifrovací hru, se můžou těšit na příjemně strávený den v historickém centru Českých Budějovic s luštěním jednoduchých šifer. A týmy, které už mají se šifrovacími hrami zkušenosti, můžou změřit síly v kategorii Experti.

Kromě zážitku ze hry čekají na nejlepší v každé kategorii věcné ceny a odměnu si odnesou i všechny zúčastněné děti. Startovné činí 50 Kč na tým v dětských kategoriích a 150 Kč v kategorii dospělých.

Více informací k celé struktuře hry a k jednotlivým kategoriím naleznete na stránkách Informace a Pravidla.

Na hru se nezapomeňte včas registrovat. Počet týmů je omezen a kvůli organizaci hry potřebují pořadatelé vědět, kolik týmů v jaké kategorii se hry zúčastní.

Související odkazy

Zpět