Podzimní setkání členů a příznivců Dětské Mensy – listopad 2016

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na podzimní setkání členů a příznivců Dětské Mensy. Naším cílem je dát možnost členům Dětské Mensy se seznámit, strávit společně trochu času a navázat přátelství s podobně laděnými dětmi a mladými lidmi. Rodičům těchto dětí chceme umožnit sdílení zkušeností ze života s nadanými dětmi, reakcemi okolí, z práce se školou, načerpat inspiraci z volnočasových aktivit a také ujištění, že v tom nejsou sami

Dana Havlová, e-mail: dana.havlova@mensa.cz, tel. +420 607 886 874 | Lucie Měchurová, e-mail: lucie.mechurova@mensa.cz
17.11.2016  —  20.11.2016
celý pobyt: 3100 Kč (>12 let), 2090 Kč (3–11,99 let), zdarma (0–2,99 let) / zkrácený pobyt: 2550 Kč (>12 let), 1700 Kč (3–11,99 let), zdarma (0–2,99 let)
Centrum Babylon Liberec, Nitranská 415/1, 460 12 Liberec

Setkání se budou účastnit také zkušení odborníci z oblasti péče o nadané děti. Vítány jsou celé rodiny, členství v Mense není podmínkou. Stejně jako na minulých setkáních se můžete těšit na vstřícnou, otevřenou a příjemnou atmosféru.

Tentokrát nám své prostory nabídlo centrum Babylon v Liberci. Cena - kromě ubytování s polopenzí - zahrnuje po celou dobu pobytu i neomezené vstupy do celého areálu - tzn. do AQUAPARKU s tobogány, vířivkami, 3D laser show, SAUNOVÉHO SVĚTA, LUNAPARKU ve stylu staročeské poutě, INDOOR ADVENTURE GOLFU, SCIENCE CENTRA iQLANDIA plné ohromujících experimentů a iQPARKU s více než 200 interaktivními exponáty. Hosté mohou využívat neomezených vstupů po celou dobu pobytu (v odjezdový den až do zavírací doby jednotlivých středisek). Věříme, že tuto mimořádnou nabídku naše děti ocení a společně si to pořádně užijeme.

Setkání se uskuteční ve dnech 17.–20. listopadu 2016 (čtvrtek-neděle). Je i možnost zkráceného pobytu ve dnech 18.-20. listopadu 2016 (pátek-neděle). Setkání bude probíhat v Centru Babylon Liberec. On-line přihlášku najdete níže, přihlašovat se můžete až do 30. 10. 2016 (do 23:59:59).

Přibližný program setkání

Den Přibližný program
čtvrtek 17. 11. 2016 Večer: Vzájemné seznámení, představení deskových her, příprava na sobotní výpravu za poznáním v IQparku a IQlandii, úvod do tématu „nadané děti“, diskuse.
pátek 18. 11. 2016

Během dne: Maximální využití aktivit nabízených centrem Babylon, opepřené plněním úkolů. Dobu strávenou v jednotlivých částech si stanoví každý sám podle svých zájmů.

Večer: Seznámení s dalšími účastníky, rozdělení do týmů. Přednáška pro rodiče, diskuse, hry pro děti.

sobota 19. 11. 2016

Během dne: Maximální využití aktivit nabízených centrem Babylon, opepřené plněním úkolů. Dobu strávenou v jednotlivých částech si stanoví každý sám podle svých zájmů.

Večer: Přednáška pro rodiče, diskuse, hraní deskových a karetních her.

neděle 20. 11. 2016

Dopoledne: Krátké zhodnocení, ukončení společných aktivit.

Odpoledne: Je možné další individuální využití prostor centra.

Po celou dobu budou k dispozici zajímavé karetní, deskové, postřehové i strategické hry a jistě spousta hráčů.
V přednáškách se můžete těšit na informace týkající se nadaných dětí, vhodných aktivit. Bude i inspirace pro starší členy DM. Účast na aktivitách je samozřejmě dobrovolná a každý si může vybrat, co mu vyhovuje.

Fotogalerie

Centrum Babylon Liberec
     

Cena

Věková kategorie Celý pobyt Zkrácený pobyt
dospělí 3100 Kč 2550 Kč
děti ve věku 3–11,99 let 2090 Kč 1700 Kč
děti ve věku 0-2,99 let (bez nároku na lůžko, stravu a program) zdarma zdarma

 

Uvedená cena zahrnuje ubytování, polopenzi, pronájem prostor, organizaci, neomezený vstup do Lunaparku, iQparku, Aquaparku a iQLANDIE po celou dobu pobytu a také poslední den po Check Out až do konce otvírací doby jednotlivých provozů.

Z důvodu bohatého programu v rámci areálu neobjednáváme plnou penzi, ale jen polopenzi. Budete-li chtít, můžete si na jednotlivé dny přiobjednat jednotný oběd v ceně 135 Kč (dospělí) či 90 Kč (děti). Uveďte prosím svou volbu ohledně obědů do on-line přihlášky (níže).

Přihlašování

Vyplňte prosím elektronickou přihlášku (přihlašovací formulář naleznete níže).

Kontakt

Za všechny organizátory Vás srdečně zve a na Vaši účast se těší

Dana Havlová
Předsedkyně Rady pro Dětskou Mensu
e-mail: dana.havlova@mensa.cz
tel.: +420 607 886 874

Výběr jídel (včetně vegetariánské varianty)

Zároveň s přihláškou vyplňte prosím dotazník s výběrem večeří na čtvrtek, pátek a sobotu. Tyto informace potřebujeme zjistit nejpozději do nedělního (30. 10.) večera. Po půlnoci 30. 10. bude všem nerozhodnutým objednána varianta číslo 1.

ČTVRTEK

Večeře:

ČV1: Kuřecí řízek smažený se šťouchaným bramborem
ČV2: Těstoviny se sušenými rajčaty
ČV3: Hovězí svíčková na smetaně, houskový knedlík

PÁTEK

Večeře:

PV1: Kuřecí nudličky Indonésie, rýže
PV2: Boloňské špagety
PV3: Rizoto s hříbky

SOBOTA

Večeře:

SV1: Ovocné knedlíky s jahodami
SV2: Salát Caesar s kuřecím masem
SV3: Vepřový vrabec s bramborovým knedlíkem a zelím

Související odkazy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Kapacita setkání je momentálně vyčerpána. Můžete se přihlašovat jako náhradníci. Všichni přihlášení pod čarou budou průběžně v případě uvolnění míst informováni.


On-line přihlašování je uzavřeno. Chcete-li se přesto pokusit přihlásit (to lze pouze v případě, že je ještě volná kapacita), kontaktujte prosím organizátora přímo. Příslušný kontakt najdete výše.

Seznam přihlášených:

Zpět