Co pro Vás chystá Dětská Mensa v roce 2015?

Lenka Šnajdrová

Rádi bychom Vás upozornili na několik akcí, které pro Vás Mensa chystá v roce 2015.


Zaujme-li Vás některé z níže uvedených témat, pokračujte prosím kliknutím na příslušný odkaz, kde se dozvíte více.

  • Začínáme připravovat březnovou konferenci „Mensa pro rozvoj nadání“, která by se měla konat v Praze. Termín, místo i program budou včas upřesněny. Zatím se můžete podívat alespoň na reportáže a fotografie z dosud proběhlých konferencí.
  • Koncem května se bude na Vysočině konat jarní setkání členů a příznivců Dětské Mensy. Tradičně je připraven bohatý program pro rodiče i děti. Přihlašujte se prosím co nejdříve, počet míst je omezen.
  • Ve spolupráci s Centrem nadání jsou průběžně vypisovány termíny tří navazujících částí školení Mensa NTC Learning. Podrobnosti najdete v kalendáři událostí - Semináře, školení.
  • V druhé polovině července se bude v jižních Čechách konat letní camp pro nadané děti, který je určen dětem ve věku 8–16 let. Kapacita je již nyní téměř z poloviny obsazena, proto s případnou přihláškou neváhejte.
  • Chystáme již osmý ročník Logické olympiády, který se uskuteční opět na podzim.

Výše uvedený výčet chystaných akcí není ani zdaleka kompletní. Nezapomeňte se občas podívat do průběžně doplňovaného kalendáře událostí, kde kromě akcí pořádaných Mensou ČR najdete velké množství akcí ostatních pořadatelů.

finále Logické olympiády 2014 v Míčovně Pražského hradu (foto: Tomáš Kubeš)

Foto: Finále Logické olympiády 2014 v Míčovně Pražského hradu. Autor: Tomáš Kubeš

Související odkazy

 

17.1.2015


Zpět