Ohlasy na konferenci Vzdělání pro budoucnost – březen 2018

Jana Unruhová, Zuzana Kořínková

V pátek 2. března a v sobotu 3. března 2018 proběhla v Praze konference Vzdělání pro budoucnost. Přečtěte si ohlasy účastníků na tuto akci.


Poznatky byly zaměřené na širokou vrstvu žáků či studentů, přednášející a lektoři ve svých příspěvcích usilovali o zvyšování motivace dětí. Na konferenci byla rovněž vyzdvižena důležitost neformálního vzdělávání, které děti učí a utváří někdy dokonce z větší části než současné vzdělávání formální.

Mgr. Jitka Bušková
Národní institut pro další vzdělávání, Praha


Vážení organizátoři konference,
moc bych Vám všem chtěla poděkovat za úžasné dva dny, které byly náplastí na mou bolavou duši. Ujistili jste mě, že má naše práce má smysl.

Lenka Fúdorová
ZŠ Chomutov, Na Příkopech 895


Po konci konference jsem Vás již nezastihl, tak alespoň touto formou mi dovolte, abych Vám moc poděkoval za pozvání na konferenci a hlavně za její skvělou, perfektní a luxusní organizaci. Děkuji.

Aleš Skotnica
Střední lesnická škola Hranice


Dodatečně děkuji za zorganizování konference, která měla výbornou úroveň a atmosféru! Sešli se zde lidé, kteří (vy)konají spoustu užitečné práce. Oceňuji výběr témat, která považuji za aktuální, málo komunikovaná na veřejnost, nedořešená… Měli bychom se společně snažit, aby pronikala mimo komunitu poučených. Způsoby jistě najdeme.

Lenka Eckertová
ředitelka RSJ Foundation


Moc děkuji za příležitost, zvláště pro naše děti. Holky byly nadšené a konferenci si moc užily  Děkuji a přeji, ať se daří!

Štěpánka Rajchlová
SCIO škola, Praha 9

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala jako velmi spokojený účastník konference pořádané Mensou ve dnech 2. a 3. března v Praze. Obdivovala jsem skvělou organizaci při tak velkém počtu účastníků a také velmi dobrý výběr jednotlivých přednášejících. Konference mi hodně dala a jistě se ráda zase někdy podobné akce zúčastním.

Alena Marková
Gymnázium Kadaň


Vážení, děkuji mnohokrát za možnost vystoupit na Vaší konferenci. Konference skvěle připravená. Příspěvky přínosné. Podněty nedocenitelné. Inspirace! Bylo mi obrovskou ctí a hlavně radostí. Ještě jednou děkuji.

Alois Daněk
Dětský domov Klánovice


Děkuji za perfektní organizaci konference v Praze. Akce se mi líbila. Jak jsem vás informoval, mám v ČŠI na starosti koordinaci jednotlivých inspektorátů v oblasti péče o nadané. Budu velmi rád, pokud budeme v kontaktu a budeme se informovat o tom, co je nového. Děkuji.

Václav Čech
Česká školní inspekce

Související odkazy

4.3.2018


Zpět