Příměstský tábor Intellectus, Praha (24.–28. 8. 2020): Harry Potter aneb Kouzla vědy a techniky

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Harry Potter aneb kouzla vědy a techniky je jako stvořený pro všechny malé zvídavé badatele a badatelky, kteří se touží naučit, jak připravit věhlas a stáčet slávu vědců a techniků a dokonce uložit do falkonek mudlovskou verzi odvaru živoucí smrti. Vhodné pro děti od 6 do 15 let. Akci nepořádá Mensa ČR.

e-mail: info@intellectus.cz
24.8.2020, 9:00  —  28.8.2020, 17:00
6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou. Pro kroužkové děti sleva 500 Kč, pokud se přihlásí do 30. března 2020.
GrainSpace, Rašínovo nábřeží 50/26, 128 00 Praha 2

Na své si přijdou milovníci fantastických moderních technologií, protože budou v rámci táborového programu s lektorem strojařem Petrem poznávat kouzlo 3D tisku a vyčarují si (tedy vytisknou si a dál upraví) kouzelnickou hůlku. Navíc s lektorkou bioložkou Klárkou budou zkoušet vyrábět různé chemické lektvary a domácí bylinné produkty a zažijí i hodinu nefalšovaného bylinkářství. Vše si budou propojovat dohromady pomocí her (tematika Harryho Pottera zaručena!). A jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budou děti také vyrážet často ven, aktivně odpočívat a zahrají si i nějakou hru z široké nabídky deskovek.

Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17 hod. Součástí je strava (oběd+svačina) a pitný režim, v ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a vybavení. V rámci tábora také proběhne jeden výlet či exkurze spojený se zaměřením tábora, aby si děti propojily získané schopnosti a vědomosti s praxí.

Hlavní výhodou tábora je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnusu. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte.

Obecné informace o táboře

  • Nemasový tábor: max. 15 dětí, vždy min. 1 vedoucí na 5 dětí. Instruktoři se dětem věnují individuálně.
  • Tábor začíná každý den v 9 hodin a končí v 17 hodin.
  • Cena: 6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou. Pro kroužkové děti sleva 500 Kč, pokud se přihlásí do 30. března 2020.

Bližší informace, on-line přihláška

Související odkazy

Zpět