Příměstský tábor Intellectus, Poděbrady (24.–28. 8. 2020): Programování a základy robotiky pro začátečníky

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Programování a základy robotiky pro začátečníky je jako stvořený pro všechny začátečníky i mírně pokročilé programátory, kteří se touží v programování a IT zlepšit. Vhodné pro děti od 6 let. Akci nepořádá Mensa ČR.

e-mail: info@intellectus.cz
24.8.2020, 9:00  —  28.8.2020, 17:00
6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou.
Lidická 702/12, 290 01 Poděbrady

Během 5 dní tábora se děti budou učit programovat v blokových programovacích jazycích vhodných pro začátečníky. Na své si přijdou i milovníci moderních technologií, protože budou v rámci táborového programu nejen programovat, ale vyzkouší si i promakané roboty a další techniku a elektroniku! Vše si budou propojovat dohromady pomocí her a jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budou také vyrážet často ven a aktivně odpočívat.

Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17 hod. Součástí je strava (oběd + 2 svačiny) a pitný režim, v ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a vybavení. V rámci tábora také proběhne jeden výlet či exkurze spojený se zaměřením tábora, aby si děti propojily získané schopnosti a vědomosti s praxí.

Hlavní výhodou tábora je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnusu. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte.

Obecné informace o táboře

  • Nemasový tábor: max. 15 dětí, vždy min. 1 vedoucí na 5 dětí. Instruktoři se dětem věnují individuálně.
  • Tábor začíná každý den v 9 hodin a končí v 17 hodin.
  • Cena: 6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou.

Bližší informace, on-line přihláška

Související odkazy

Zpět