X. Letní škola s didaktikou matematiky

ZŠ a MŠ Čtyřlístek, s.r.o. ve spolupráci s JČMF - SUMA, Univerzitou Palackého v Olomouci a Gymnáziem JŠ v Přerově pořádá ve dnech 20. 8. - 22. 8. 2014 již desátou letní školu s didaktikou matematiky.

Mgr. Radek Nesiba
20.8.2014  —  22.8.2014
účastnický poplatek: 200 Kč; pro členy JČMF 0 Kč; pro účastníky Metodických dnů MPV 0 Kč
ZŠ a MŠ Čtyřlístek, s.r.o., Studentské náměstí č.p. 1531, 686 01 Uherské Hradiště

Akce je akreditována MŠMT.

Určeno pro: učitelky a učitele MŠ (oblast rozvoje matematiky a logiky), ZŠ a gymnázií.

Obsah: didaktika matematiky - se zaměřením na praxi, RVP a matematika, vzájemná výměna zkušeností, videa z hodin, ukázky prací žáků, učitelů (burza nápadů), práce s nadanými integrovanými do tříd, integrace předmětů, práce s pomůckami systému Montessori v matematice, jsou vítány pracovní dílny - budou zajištěny papíry, nůžky, pastelky ...

V rámci „Letní školy s didaktikou matematiky“ proběhnou v samostatné sekci Metodické dny projektu ESF OPVK: „Matematika pro všechny“ CZ.1.07/1.1.00/26.0047. Program metodických dnů: 12 hodin seminářů o metodických materiálech, 8 hodin diskuze.

Účastníkům metodických dnů se na místě proplácí ubytování, obědy a jízdné (do výše hromadné dopravy). Účastníky metodických dnů mohou být učitelé matematiky 2. stupně ZŠ a gymnázií z celé České republiky s výjimkou obce Praha.

Bližší informace a přihláška

Související odkazy

Zpět