Maxík – herní klub rodičů a dětí

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Třída 1. máje č.p. 387
Holýšov
345 62


Kontakt


http://www.maxik.berusky2009.cz

Redaktoři

  • Bc. Marie Čermáková

TIP PRO RODIČE

Mohlo by Vás zajímat:
MŠ Holýšov – Modrá třída
(školka spolupracující s Mensou ČR)

Kdo jsme?

Herní klub rodičů a dětí, podporující rozvoj nejen rozumových schopností dětí.

Proč Maxík?

Protože jedeme na maximum. Snažíme se v maximální míře podpořit rozvoj schopností a dovedností dětí. Využít volný čas spolu s dětmi. Maximální podpora týmové spolupráce, tedy využití potenciálu jakéhokoliv člena našeho klubu. Spolupracujeme a vymýšlíme výlety, společné akce, předáváme si informace z oblastí, které jsou blízké jednotlivým členům. Snažíme se o vytvoření dobré nálady všech. Předčítáme knihy na pokračování. Podporujeme ty, kteří chtějí dělat něco navíc. Nabízíme konzultace v oblasti rozvoje rozumových dovedností a k problematice nadání. Blíže na tel. 733 198 367, nebo e-mailu m-cermakova@seznam.cz. Na všechny se moc těšíme.

Výběr z uskutečněných akcí najdete v archívu našeho Kalendáře.

Roční zpráva z činnosti herního klubu

Uplynulý školní rok proběhl bez velkých změn. Stále se uskutečňovala pravidelná setkávání 1x za 14 dní, vždy v liché pátky od 16:30 do 19:00 hod. Ke změnám došlo pouze v tom, že ke stávajícím členům přibyli noví rodiče s dětmi. Dále byly dokoupeny některé nové společenské hry. Věkové zaměření herního klubu se rozšířilo na mladší školní věk a to z toho důvodu, že po ukončení předškolní docházky děti s rodiči docházejí do herního klubu i nadále, i když jsou již žáky ZŠ.

Bc. Marie Čermáková
vedoucí herního klubu
V Holýšově, 6. 6. 2016

Video: jak funguje herní klub Maxík v Holýšově

25.10.2012 Marie Čermáková | Další informace...

Tato videa vznikla na začátku školního roku 2012–2013. Výhodou herního klubu je účast rodičů při společných odpoledních, čímž je zajištěn dostatečně individuální přístup pro každé dítě. Navíc, věk dětí pak nehraje roli, jelikož každé dítě zde má dospělého, který na něj dohlíží.


Puclice – dny plné her

13.9.2012 Marie Čermáková | Další informace...

Ve spolupráci s městskou knihovnou Puclice pořádáme „Dny plné her“. Podstatou těchto akcí je seznámení se společenskými hrami pro většinou předškolní, či mladší školní věk. Většina rodin na malých městech se s těmito hrami seznamuje a zjišťuje, jak a kde je lze objednat a co u dětí rozvíjejí.


Víkendové pobyty rodin s dětmi

9.9.2012 Marie Čermáková | Další informace...

Společně s celými rodinami z herního klubu vyjíždíme zhruba 2 – 3x ročně na víkendové pobyty. Náplní těchto pobytů jsou všestranné činnosti a samozřejmě chvíle trávené se společenskými hrami.


» Archiv