Herní klub Albert – Plzeň

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Částkova 691/78
Plzeň
326 00


Kontakt

+420 377 468 167

http://klubalbert.webnode.cz

Redaktoři

  • Mgr. Václav Svoboda

TIP PRO RODIČE

Mohlo by Vás zajímat:

Herní klub Albert vznikl původně při pedagogicko-psychologické poradně (PPP) v pobočce Domažlice. Svou činnost zahájil 9. května 2008, kdy byl ve spolupráci s Mensou ČR uspořádán den plný her. 9. září 2009 pak vznikla pobočka klubu Albert při ZŠ Poběžovice. Herní klub Albert vznikl jako klub pro nadané děti a hlavní náplní činnosti je hraní a propagace deskových her, účast členů na soutěžích a smysluplné využívání volného času. Je otevřen dětem nejen nadaným, ale všem zájemcům a deskové a logické hry, hlavolamy, šifry, kvízy. Činnost je zpestřena výlety, výtvarnými aktivitami a oslavami některých událostí a svátků.

Od 1. září 2015 se klub přesunul do Plzně. Herní odpoledne se konají nejméně 2x měsíčně, vždy ve středu mezi 14.–17. hodinou. Kritéria pro přijetí jsou  limitována, mj. úrovní schopností.

V Poběžovicích funguje pobočka klubu organizačně pod záštitou základní školy. Zde se soustředí skupina nadaných dětí z okolního regionu, kdy pro přijetí platí přesně vymezená pravidla.

Klub je podporován Mensou ČR, která podstatnou měrou přispěla finančně k vybavení hrami, členové klubu platí roční příspěvek na školní rok, příležitostně jsou získávány finanční prostředky od sponzorů a formou slev od vydavatelů deskových her.

Mgr. Václav Svoboda
vedoucí herního klubu
V Plzni, 30. 9. 2015

» Archiv