Klub nadaných dětí Zvědálek, Mladá Boleslav

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Dukelská 1112
Mladá Boleslav
293 01


Kontakt

+420 606 142 505

http://www.slaskavostiksobe.cz/nadani

Redaktoři

  • PhDr. Zuzana Knesplová

TIP PRO RODIČE

Mohlo by Vás zajímat:
ZŠ Mladá Boleslav, Dukelská 1112, p.o.
(škola spolupracující s Mensou ČR)

O Zvědálkovi…

Zvědálek je normální kluk, který ale rád počítá, čte, vyrábí nebo vyhledává informace. Skládá básničky, občas píše i nějaké kratší příběhy. Všechno si rychle zapamatuje. Chce se učit nové věci, objevovat, povídat si o tom, co zjistil. Někdy se ale setkává u ostatních s nepochopením, připadá si „divný“ se svými zájmy, někdy totiž jeho hlava přemýšlí o všem a velmi usilovně a má ji pak z toho „zavařenou“.  Jinak ale má rád legraci nebo sport, hlavně v přírodě, když se nemusí soutěžit.

  • Jsi trochu jako on? Napadá Tě velké množství otázek, na které hledáš odpovědi? Chceš se potkat s podobně laděnými dětmi? A zároveň se spolupodílet na tom, o čem bude tenhle kroužek?
  • Kde se budeme scházet? ZŠ Mladá Boleslav, Dukelská 1112 (5.ZŠ) - taneční sál, 1. patro
  • Cena: 150 Kč/ 1,5h setkání, plánováno 18 setkání ve II. pololetí (únor-červen)
  • Informace a přihlášky: e-mail: knesplova.psycholog@gmail.com, tel.: +420 606 142 505, www.slaskavostiksobe.cz

O kroužku – cíle a náplň…

Kroužek, nabízí zvídavým dětem 2.-5. třídy ZŠ prostor pro osobní rozvoj (vzdělávací,
ale i osobnostní a sociální).  Děti budou na kroužku formou her a aktivit objevovat nové informace, ale i lépe poznávat sebe, budovat sebevědomí a ohleduplnost k druhým i sobě. V neposlední řadě chci vytvořit bezpečné místo pro setkávání dětí, které jsou v jednom podobné – jsou poněkud odlišné díky svým zájmům, vášním, způsobu uvažování a citlivosti.

K dispozici budeme mít vedle velké místnosti pro skupinovou i individuální práci také počítačovou učebnu. Zde budeme příležitostně vyhledávat informace pro naše další aktivity. Samotný obsah kroužku budeme spoluutvářet s dětmi, podle jejich zájmů, děti se budou moci podílet na vedení.

V neposlední řadě bych ráda tímto kroužkem podpořila nejen nadané děti, ale i jejich rodiče. Protože nadání je specifikum, které není jen darem, ale mnohdy také velkou výzvou
pro samotného nadaného i jeho rodinu. Z toho důvodu chystám v průběhu školního roku workshop pro zájemce z řad rodičů nadaných dětí.

PhDr. Zuzana Knesplová
vedoucí klubu
V Mladé Boleslavi, 21. 8. 2022

Provozní doba

Každé úterý v čase 13.30 – 15.00


» Archiv