Klub nadaných dětí Uherské Hradiště

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Studentské náměstí 1531
Uherské Hradiště
686 01


Kontakt

+420 603 502 863

http://zsctyrlistek.cz/klub-nadanych

Redaktoři

  • Mgr. Veronika Mikulincová
  • Mgr. Gabriela Pavlíková

TIP PRO RODIČE

Mohlo by Vás zajímat:

Klub je určen pro děti a mládež ve věku od 6 do 16 let z blízkého i širokého okolí (bez ohledu na to, jakou školu navštěvují) - zkrátka těm zvídavým, nadaným a ochotným rozšiřovat si své obzory. V klubu nadaných věnujeme hlavolamům, hádankám a také deskovým hrám zaměřeným na logické myšlení.

Roční zhodnocení – klub nadaných dětí 2017/2018

Klub nadaných byl fakticky ve školním roce 2017/2018 obsahově sjednocen s Klubem zábavné logiky a deskových her. První pololetí bylo věnováno převážně seznámení se se školními deskovými hrami s možností si tyto hry vyzkoušet zahrát.

Ve druhém pololetí školního roku jsme se více zaměřovali na logické hry, logické úlohy a hádanky. Zabývali jsme se konstrukčními úkoly či skupinovou konstruktérskou prací. Pořídili jsme nově stavebnici magnetických kostek z barevného plastu pro podporu prostorové představivosti i různé stavební projekty žáků.

Část náplně kroužku tvořila i práce s dataprojektorem, nejen v podobě videopříspěvků dokumentujících nejrůznější kuličkové dráhy, sestavy z domina, ale i představující různé konstruktérské stavebnice vyrobených z rozličných materiálů.

Internet jsme kromě hledání textových a obrazových informací rovněž využívali k hledání logických úloh, zobrazování optických klamů či videoukázek ze světa robotiky.

Sledovali jsme i krátká videa, která ukazovala, jak se vyrábí některé předměty z běžného života, např. kuličky (ocelové, skleněné, hliněné, plastové, dřevěné…).

Mgr. František Horňák
učitel
V Uherském Hradišti, 20. 5. 2018

Provozní doba

Schůzky ve školním roce 2016/2017 budou probíhat 1x týdně v pondělí od 14:05 hod. do 14:50 hod. v prostorách ZŠ a MŠ Čtyřlístek (Studentské náměstí č.p. 1531, 686 01 Uherské Hradiště).

ZMĚNA! 

Od druhého pololetí se Klub nadaných schází jednou za 14 dní vždy v pondělí na 90 minut. Podrobnější rozpis zde: http://www.zsctyrlistek.cz/klub-nadanych-2-pololeti


» Archiv