MŠ Němčice nad Hanou

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Trávnická 201
Němčice nad Hanou
798 27


Kontakt

+420 582 386 524

http://msnemcicenadhanou.webnode.cz

Redaktoři

  • Pavla Buriánková

Mateřská škola je čtyřtřídní, pavilónového typu Velox, dvě třídy jsou umístěny v přízemí, dvě třídy v prvním patře pavilonů a má kapacitu pro 100 dětí.

Školní jídelna mateřské školy - kapacita 120 jídel. Každá ze čtyř tříd má k dispozici celé podlaží - vstupní prostor, šatnu dětí, šatnu zaměstnanců se sprchou a WC, dětské WC, dětskou umývárnu se sprchou, úklidovou místnost, letní WC a umývárnu (pro pobyt na školní zahradě), třídu, která slouží i jako jídelna, hernu, která slouží i jako lehárna, sklad lehátek, sklad lůžkovin, sklad hraček a pomůcek, izolační místnost, která slouží i jako kancelář, kuchyňku - výdejnu stravy. Prostory jsou dostatečně velké, mají takové uspořádání, že vyhovuje nejrůznějším skupinovým i individuálním činnostem dětí. Kapacita každé třídy je stanovena na 25 dětí. Dětský nábytek, tělocvičné nářadí, zdravotně hygienické zařízení i vybavení pro odpočinek dětí jsou přizpůsobeny antropometrickým požadavkům a odpovídají počtu dětí. Zaměřujeme se na EVVO, zdravý životní styl a je nám blízká filosofie programu Začít spolu. 

Organizace dne v MŠ dává dostatek prostoru pro rozvoj zájmových aktivit a nadání dětí hlavně v odpoledním režimu – zařazujeme zájmové „kroužky“ vedené kmenovými pedagogy, např. Malý objevitel, stimulační program Maxík – rozvoj všech oblastí předškoláka, Zpěváček, seznamování s anglickým jazykem (spolupracující lektor), aktivity NTC Mensa zařazujeme s dětmi ve dvou třídách.

Mgr. Andrea Kopová
ředitelka mateřské školy
V Němčicích nad Hanou, 27. 8. 2018

» Archiv