Soukromá MŠ Domino, Ústí nad Labem

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Poláčkova 3251/1
Ústí nad Labem, Severní Terasa
400 11


Kontakt

+420 605 119 491

http://www.msdomino.cz

Redaktoři

  • Bc. Vladimíra Budínská

Soukromá mateřská škola Domino je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení od roku 2013. Před znovuotevřením proběhla kompletní rekonstrukce a modernizace vnitřních i vnějších prostor. Budova SMŠ je rozdělena do dvou pater. V každém patře se nachází rozsáhlá třída s hernou, místo určené k odpočinku a jídelní část. Kapacita školky je 56 dětí, tedy 28 dětí na jednu třídu.

Již několik let naše školka nabízí dětem několik různých aktivit, které jsou součástí dopoledního programu, ale také jako odpolední aktivita.

NTC učení je již několik let nedílnou součástí našeho ŠVP a zcela pravidelně zařazujeme aktivity s touto metodou spojené. Jako již tradičně velký úspěch mají zejména značky aut a dopravní značky. V našem pedagogickém týmu máme paní učitelku výtvarnici, které nám vytváří pracovní listy na tato témata, tím se metoda učení stává pro děti ještě více zajímavá a nezačíná a nekončí pouze u kartiček.

Dále tuto metodu využíváme i v angličtině.  Velkou část naší činnosti ve spojitosti s metodou NTC je důraz na jemnou a hrubou motoriku. Rovnováha, točení, lateralita je součástí cvičení.

Velmi využíváme publikace (IQ I, II). Publikace jsou plné hádanek a příběhů, které jsou u dětí velice oblíbené. Tuto činnost zařazujeme denně.

Vladimíra Budínská
ředitelka SMŠ Domino
V Ústí nad Labem, 10. 2. 2022

» Archiv