Soukromá MŠ Domino, Ústí nad Labem

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Poláčkova 3251/1
Ústí nad Labem, Severní Terasa
400 11


Kontakt

+420 605 119 491

http://www.msdomino.cz

Redaktoři

  • Vladimíra Budínská

Soukromá mateřská škola Domino je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení od roku 2013. Před znovuotevřením proběhla kompletní rekonstrukce a modernizace vnitřních i vnějších prostor. Budova SMŠ je rozdělena do dvou pater. V každém patře se nachází rozsáhlá třída s hernou, místo určené k odpočinku a jídelní část. Kapacita školky je 50 dětí, tedy 25 dětí na jednu třídu.

Naše školka nabízí spoustu zájmových kroužků, jako je např. keramika, přírodovědný kroužek, pohybově taneční kroužek, basketball, zumba či plavání. Dále nabízíme výuku anglického jazyka.

Kurz NTC absolvovaly dvě paní učitelky a tuto metodu využíváme již pátým rokem. Dětem se učení NTC velice líbí a jsme rádi, že ho můžeme uplatňovat právě v naší školce. Během našeho NTC učení se snažíme o kompletní rozvoj schopností a dovedností u všech dětí.

Letos jsme zakoupili nové publikace (IQ I, II) Publikace jsou plné hádanek a příběhů, které jsou u dětí velice oblíbené. Tuto činnost zařazujeme denně. Další velmi oblíbenou aktivitou jsou pohybová cvičení. Ať už se jedná o cvičení s míčem, chůzi po obrubníku, nebo rotace kolem své osy.

Pravidelně zařazujeme pracovní listy, které využíváme i v lekcích anglického jazyka a stejně tak pracujeme s kartičkami vlajek a značek aut. Dopravní značky procvičujeme zejména při procházkách po okolí a výletech do města. Jsme moc rádi, že učení NTC je již několikátým rokem součástí našeho ŠVP.

Vladimíra Budínská
ředitelka SMŠ Domino
V Ústí nad Labem, 12. 8. 2019

» Archiv