MŠ Předboj, p.o. (okr. Praha-východ)

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Hlavní 300
Předboj
250 65


Kontakt


https://www.mspredboj.cz

Redaktoři

  • Bc. Lenka Kantnerová

Mateřská škola je dvoutřídní mateřská škola s celodenním provozem. Maximální počet dětí ve třídě je 28 dětí. Na budovu MŠ přímo navazuje dostatečně prostorná zahrada, která má všestranné využití. Všichni pedagogičtí zaměstnanci mají předepsanou kvalifikaci a stále se sebevzdělávají.

Metodu NTC plně využíváme od září 2018, a to v obou našich třídách. Proškolení pedagogové předávají své zkušenosti ostatním pedagogům.

Praxe nám ukázala, že metoda je vhodná pro všechny děti bez rozdílu. Hravou formou začleňujeme metodu do běžného režimu dne. Pro děti jsou velmi oblíbené například vlajky států, značky aut i dopravní značky. Děti to mají jako zpestření a moc je to baví. Metodu využíváme při pohybových činnostech (letíme po Evropě, na dovolenou, za kamarádem a pod.), nebo ve spojení s interaktivní tabulí, kde dětem ukážeme vše o dané zemi.

V naší MŠ mají děti možnost využívat kroužek deskových her, který nabízíme jednou týdně. Hry jsou pečlivě vybírány tak, aby rozvíjely logické myšlení, paměť i zrakové vnímání.

Bc. Lenka Kantnerová
učitelka
V Předboji, 30. 8. 2019

» Archiv