MŠ Nademlejnská, Praha 9 – Hloubětín

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Nademlejnská 1096/9
Praha 9 – Hloubětín
198 00


Kontakt

+420 777 208 914

https://www.nademlejnska.cz/

Redaktoři

  • Mgr. et Bc. Eliška Surmařová

Naše školka poskytuje individuální a respektující přístup všem dětem předškolního věku. Zprostředkováváme kvalitní vzdělávání zaměřené na komplexní rozvoj osobnosti a získání základních životních zkušeností především formou her a zábavy. Jako akreditovaná mateřská školka pracujeme dle schváleného vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání pod MŠMT. 

Naší vizí jsou spokojené děti a jejich rodiče, samozřejmě také naši učitelé, kteří tvoří láskyplné prostředí školky. Jsme si vědomi, že učení je celoživotní proces a tím se sami také řídíme. Rádi se věnujeme novým podnětům a možnostem inovace. 

Najdete nás na Praze 9 v Hloubětíně ve velmi dobré dostupnosti MHD i autem. Jsme nedaleko krásné přírody, kde chodíme rádi s dětmi na procházky, prožíváme nová dobrodružství a získáváme nové zkušenosti. 

Ve školce máme každodenní pravidelný program, který pomáhá dětem orientovat se v čase a cítit se bezpečně. Také nám dává možnost podporovat intelektuální stimulaci dětí (pracovní listy, hry, apod.). Při výuce využíváme obrázky, flashcards, zdravotně – relaxační cvičení, knihy, hračky a hry podporující rozvoj jemné a hrubé motoriky, deskové a karetní hry, aktivity podporující rozvoj tvořivosti a fantazie.

Mgr. et Bc. Eliška Surmařová
zástupkyně ředitelky
V Praze, 8. 4. 2021

» Archiv