MŠ Holýšov – Modrá třída

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Luční č.p. 557
Holýšov
345 62


Kontakt

+420 733 198 367

Redaktoři

  • Bc. Marie Čermáková

TIP PRO RODIČE

Mohlo by Vás zajímat:

I tento školní rok byl v mnohém podobný tomu předešlému. Ve třídě se pracovalo s prvky NTC systému učení – práce se značkami aut, motorická cvičení s míči, chvilky s dětskými hádankami, rovnovážná cvičení, seznamování s kontinenty a životem na nich.

1x za 14 dní se konala pravidelná setkání herního klubu Maxík pro rodiče a děti předškolní, ale také mladšího školního věku.

V prosinci 2018 byl publikován článek v UN s názvem: „Cesta je důležitější než cíl“. Tento článek seznamoval širokou pedagogickou veřejnost se základními prvky NTC sytému učení v návaznosti na diskutované nutné změny v předškolním vzdělávání. 

Zkušenosti z práce s nadanými dětmi jsme si předávali na březnové mensovní konferenci Vzdělání pro budoucnost.

V dubnu 2019 jsem předávala zkušenosti z problematiky s nadanými dětmi na celodenním semináři pro NIDV Brno s názvem „Úvod do problematiky nadaných dětí v předškolním věku.“

Byla navázána aktivní spolupráce s nadačním fondem Qiido, v příštím školním roce budeme hledat a s vedením MŠ konzultovat možnost spolupráce.

Bc. Marie Čermáková
učitelka v MŠ Holýšov
V Holýšově, 27. 8. 2019

Den plný her v mateřské škole

18.9.2012 Marie Čermáková | Další informace...

Pravidelně pořádáme odpolední setkání se společenskými hrami. Těchto setkání se zúčastňují celé rodiny. Většinou se zde poprvé setkávají s logickými a zábavnými společenskými hrami, jenž jsou dnes již běžně k dostání.


» Archiv