MŠ Holýšov – Modrá třída

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Luční č.p. 557
Holýšov
345 62


Kontakt

+420 733 198 367

Redaktoři

  • Bc. Marie Čermáková

TIP PRO RODIČE

Mohlo by Vás zajímat:

I nadále pracuje v naší MŠ ve spolupráci s Mensou ČR Modrá třída. Ve třídě jsou uplatňovány prvky NTC sytému učení, ve kterém absolvovala učitelka ze třídy všechny úrovně školení a vypracovala na toto téma závěrečnou bakalářskou práci v rámci studia UK Praha. 

Dále pokračuje činnost herního klubu Maxík, kde se scházejí děti v odpoledních hodinách za účelem hraní společenských her a v rámci poskytnutí času, ve kterém se mohou společně scházet. 

Ve třídě se jeví nejméně 2 děti, které vykazují znaky vysokého potenciálu, rodičům těchto dětí byly sděleny základní informace týkající se této problematiky a dětem je nabídnut dostatečný prostor pro uspokojování individuálních potřeb, jelikož je ve třídě zapsáno 18 dětí. Jedno z dětí se pravidelně účastní ranních individuálních chvilek s nadstavbou týkající se aktivit posilujících školní zralost a připravenost.

Třída disponuje velkým množstvím společenských her a kubusů podporujících rozvoj logického uvažování, dále pak pracujeme s kartičkami pro rozvoj emoční inteligence „Myši z majáku“.

Ve třídě jsou uplatňovány metody získané na základě pravidelné účasti na každoroční konferenci „Mensa – Budoucnost pro vzdělávání“ a z nově vzniklého on-line setkávání pod záštitou NPI „Páteční povídání o nadání“. 

Bc. Marie Čermáková
učitelka v MŠ Holýšov
V Holýšově, 10. 10. 2023

Den plný her v mateřské škole

18.9.2012 Marie Čermáková | Další informace...

Pravidelně pořádáme odpolední setkání se společenskými hrami. Těchto setkání se zúčastňují celé rodiny. Většinou se zde poprvé setkávají s logickými a zábavnými společenskými hrami, jenž jsou dnes již běžně k dostání.


» Archiv