MŠ Holýšov – Modrá třída

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Luční č.p. 557
Holýšov
345 62


Kontakt

+420 733 198 367

Redaktoři

  • Bc. Marie Čermáková

TIP PRO RODIČE

Mohlo by Vás zajímat:

Také ve školním roce 2016-2017 byly do výchovně-vzdělávací práce s dětmi zařazovány prvky NTC systému učení. Děti se naučily základní značky aut ve spojení s asociačními rýmy a byly seznámeny s vlajkami některých států a asociačními obrázky k těmto vlajkám. Dále byly zařazovány motorické aktivity – viz metodická osnova NTC systému učení.

Ve volných režimových momentech si děti mohly skládat logické hlavolamy, či hrát společenské hry, jako je např. Barevný kód, Stavitelé, Příšerky, Zámecké schody, Hrad, či Barevné uzlíky.

V únoru 2017 jsem se zúčastnila víkendového setkání k nadaným dětem v Praze, jež pořádala Mensa a návazného semináře na stejné téma v Domažlicích. Poznatky z těchto seminářů jsem uplatňovány v každodenní práci s dětmi a předávány rodičům, jichž se tato problematika týká.

Nominovány na vyšetření k diagnostice nadprůměrného nadání byly dvě předškolní děti ze třídy, vyšetření proběhne v době letních prázdnin.

V průběhu školního roku se i nadále uskutečňovala pravidelná setkání herního klubu Maxík, který navštěvují rodiče spolu s dětmi.

Bc. Marie Čermáková
učitelka v MŠ Holýšov
V Holýšově, 18. 7. 2017

Den plný her v mateřské škole

18.9.2012 Marie Čermáková | Další informace...

Pravidelně pořádáme odpolední setkání se společenskými hrami. Těchto setkání se zúčastňují celé rodiny. Většinou se zde poprvé setkávají s logickými a zábavnými společenskými hrami, jenž jsou dnes již běžně k dostání.


» Archiv