Sunny Garden a Dobrá školka, Praha

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Vánková 897/13
Praha 8, Čimice
181 00


Kontakt

+420 607 512 912

http://www.sunnygarden.cz

Redaktoři

  • Petra Broskev Boháčková
  • Michaela Pokorná

Jsme anglická školka Sunny Garden a česká Dobrá Školka, kde vyučují pouze rodilí mluvčí a díky tomu jsme schopni naučit děti plynule a bezchybně mluvit anglicky. Děti pracují v malých skupinkách (6–8 dětí na jednoho učitele). V našem kurikulu pamatujeme na komplexní rozvoj dítěte předškolního věku a zároveň děti připravujeme na vstup do 1. třídy.

Už díky tomu, že zde děti mluví pouze anglicky, což je jejich druhý a někdy i třetí jazyk, je jejich mozek více rozvinut a děti jsou schopny pojmout více informací a daleko více se naučit. Velmi důležitou roli hraje pozice učitele, který je pedagog, a který pracuje s malým počtem dětí.

Metoda NTC byla ve školním roce 2017/2018 součástí kroužku který probíhal 1x týdně. Děti se seznamovaly nejen s abstraktními symboly, značkami aut, vlajkami, ale i samy se zapojovaly do vytváření vlastních asociací. Při výuce byly využívány pexetria s vlajkami a kartičky NTC Learning. Pracovaly s pracovními listy, prohlubovaly logické uvažování. Zařazovány byly i pohybové aktivity zaměřené na propojování pravé i levé hemisféry.

Michaela Pokorná
jednatelka Sunny Garden a Dobré školky
V Praze, 20. 6. 2018

» Archiv