Intellectus

Úvodní strana
Úvodní strana
Fotogalerie
Fotogalerie
Kalendář
Kalendář
Dokumenty
Dokumenty
Odborné články
Odborné články
 

Adresa

Nedvědovo náměstí 140/13
Praha
147 00


Kontakt


http://intellectus.cz

Redaktoři

  • Andrea Baráthová

Lektoři Intellectusu si dávají za cíl pomáhat dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Snaží se rozvíjet talenty, zakládají si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizují odborné informatické, technické a praktické kroužky.


Kroužky programování, robotiky, chemie, fotografování, fyziky a lidského pro děti se zájmem v Praze

20.9.2021 | Další informace...

Vysoce individualizované kroužky Intellectus pro děti od 6 let, ale i pokročilé mladistvé se zájmem o programování a robotiku, chemii a biologii lidského těla, fyziku a kombinaci technologií nebo fotografování a kreativní tvoření. Akci nepořádá Mensa ČR.


Online kroužky Intellectus

20.9.2021 | Další informace...

Pro děti z celé ČR jsme připravili možnost zapsat se online kroužků Intellectus, aby svůj volný čas trávily produktivně a zábavně a zároveň nemusely za výukou nikam dojíždět. Online kroužky probíhají z pohodlí Vašeho domova, kam Vám pomocí internetu přinášíme programovací výzvy pro začátečníky i pokročilejší nebo badatelské a přírodovědné úkoly pro děti už od 8 let! Akci nepořádá Mensa ČR.


» Archiv