Jsem registrovaný uživatel na deti.mensa.cz. Co dál?

Chcete-li získat přístup k rozšířeným funkcím webu (např. zobrazení adresáře lidí, editace údajů o Vás či o Vaší škole, školce či klubu), je potřeba se nejprve přihlásit pomocí svého uživatelského jména (e-mailu) a hesla. Tyto přístupové údaje jste si zadali sami při registraci nebo Vám byly zaslány e-mailem (a podle potřeby si je můžete změnit). Přihlásit se můžete pomocí dvou políček v pravém horním rohu webu a stisknutím tlačítka ODESLAT:

Proběhlo-li přihlášení úspěšně, objeví se obrazovka s barevnými ikonkami a vpravo nahoře by se mělo zobrazit Vaše jméno (na obrázku zvýrazněno červeným obdélníkem):

Pokračovat v práci nyní můžete kliknutím na kteroukoli z barevných ikonek nebo prohlížením ostatních částí webu. Dokud se neodhlásíte (kliknutím na zelený nápis „odhlášení“), systém si bude pamatovat, že jste přihlášeni. Dokud jste přihlášeni, můžete se z jakéhokoli místa webu dostat zpět na menu s barevnými ikonkami kliknutím na „Můj profil“. Jakmile se odhlásíte, nápis „Můj profil“ zmizí a místo něj se znovu objeví přihlašovací formulář, který jste vyplňovali již předtím.