Jak zjistit údaje o lidech přihlášených na Vámi vypsanou akci?

Pokud jste k upoutávce na Vaši událost/akci připojili on-line přihlášku, jistě Vás bude zajímat seznam přihlášených. Stručný seznam přihlášených se zobrazí kterémukoli uživateli (ať už přihlášenému či nepřihlášenému), který se podívá na Vaši upoutávku.

Důležitým údajem je maximální počet účastníků, který jste uvedli během vypisování upoutávky na Vaši akci. Jakmile dosáhne počet účastníků tohoto čísla, zobrazí se na výpisu událost/akce zřetelné varování („kapacita vyčerpána, ...“) další přihlášení se zobrazují doslova a do písmene „pod čarou“ jako náhradníci.

Detailní výpis akce včetně seznamu přihlášených (ukázka):

detailní výpis akce včetně seznamu přihlášených (ukázka)

Jakmile zjistíte, že kapacita se naplnila, budete zřejmě chtít přihlášené účastníky kontaktovat (toto už je čistě Vaše zodpovědnost, Mensa ČR nebude kontaktovat přihlášené účastníky místo Vás). Pokud jste upoutávku na tuto akci zakládal(a) přímo Vy, můžete si zobrazit i údaje, které vypisovali lidé do přihlášky (a ostatním uživatelům webu se nezobrazí). Nejprve se ale musíte přihlásit (pokud již nejste přihlášeni) a teprve potom se vrátit na detailní výpis této upoutávky.

Výpis všech údajů z přihlášky (ukázka):

výpis všech údajů z přihlášky (ukázka)

Tip: Pomocí tlačítka „Stornovat přihlášku“ můžete např. zrušit přihlášky těch lidí, kteří se Vám omylem přihlásili dvakrát, nebo se chtějí odhlásit a požádají Vás o storno přihlášky atd.