Ohlasy na konferenci Vzdělání pro budoucnost – březen 2019

V pátek 22. března a v sobotu 23. března 2019 proběhla v Praze konference Vzdělání pro budoucnost. Přečtěte si ohlasy účastníků na tuto akci.


Chtěla bych vám velice poděkovat za dva dny strávené na konferenci. Musím smeknout před dokonalou organizací, vše běželo jako výborně namazaný stroj. Bylo mi ctí zde vystupovat, a bylo pro mě velkým přínosem se účastnit.

Romana Divínová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4


Děkuji za možnost zúčastnit se příjemné a přitom přínosné akce. Přeji Vám hodně dalších vydařených akcí!

Veronika Flídrová
ZŠ Koryčany, okres Kroměříž


Děkuji všem organizátorům, přednášejícím, ……  za skvěle zorganizovanou akci v krásném prostředí, jsem ráda, že jsem mohla být s Vámi a získat další inspiraci a podporu pro to,  co dělám. Děkuji a budu se těšit na další podobná setkání.

Martina Kunešová
ZŠ a MŠ Barrandov, Praha


Oceňuji, jak jste měli vše profesionálně připravené a zajištěné. Sama jsem kdysi organizovala akce pro stovky lidí, tak vím, co je za tím za práci a jak záleží na každé drobnosti, aby vše klaplo. Stejně tak chápu, že jakkoliv jsem se snažila, nikdy se mi nepodařilo s každým účastníkem promluvit, a tak si vážím toho, že my dvě jsme měli možnost se potkat. Bylo pro mne nesmírně příjemné, jak mi všichni organizátoři vyšli vstříc, když jsem něco potřebovala (například zařídili, abych měla mikrofon na hlavě,aby mi zůstaly volné ruce, rozmnožili mi kresbu, kterou jsem potřebovala pro každého účastníka, a mohla jsem si vzít domů pár volných papírů z flipchartu, abych si prezentaci připravila doma.

Ivana Málková
spoluzakladatelka, ředitelka a majitelka Školy hrou


Velice Vám děkuji za dva dny výjimečně přínosného školení, byla to radost. Jsem nadšený, je skvělé, že to organizujete v takovéto kvalitě a tématickém rozkročení. Jako by se Mensa nestarala jen o nadané děti, ale o téměř celé české školství.

Pavel Štorch
Dino High School s.r.o., Praha

Chtěla bych poděkovat, konference byla skvělá, přednášky a workshopy zajímavé, organizace výborná, vše fungovalo bez problémů! Je vidět, že chytří lidé dokáží věci takto připravit – škoda, že zřejmě nejsou mezi politiky (nebo je jich tam málo) – jinak by pak naše země fungovala.... Bylo pro mě radostí a potěšením strávit takto dva dny. Ať se Vám vše i nadále daří!

Eva Vlasáková


Moc děkuji za uspořádání konference a skládám poklonu organizátorům. Dva dny inspirace, dobíjení baterek a nových výzev....Paráda. Teď si jen sednout, utřídit informace a pak se dát do práce (aby ze mne byl opravdový „yetti“). Těším se i na záznamy na webu, protože byly bloky, kdy jsem se opravdu chtěla rozpůlit či „roztřetit“. Ještě jednou díky!

Jitka Klusáčková
Gymnázium Třebíč


Chtěla bych Vám poděkovat, resp. celému týmu, za vynikající organizaci konference a velmi zajímavé přednášky.

Ludmila Novotná
Odbor školství, mládeže a sportu
Krajský úřad Plzeňského kraje


Chtěly bychom Vám poděkovat za perfektní organizaci této konference, široký výběr témat a přednášejících. Každá z nás si mohla vybrat to, co jí oslovuje a zajímá. Odcházely jsem obohaceny, s novou energií  do školní práce a s chutí předávat získané informace dál. Přejeme Vám hodně dalších takto podařených akcí a hodně sil do práce pro podporu nadaných dětí.

Jana Vitverová
ředitelka ZŠ Krčín, Nové Město nad Metují
 

Ivana Nováková, Jana Němečková,
Ivana Hanušová, Romana Minaříková
učitelky ZŠ Krčín, Nové Město nad Metují

Související odkazy

25.3.2019


Zpět