Pracovní listy od autorek z FZŠ Hálkova, Olomouc

PŘEČTĚTE SI

pracovní listy: dopis od autorek

dopis od autorek
( PDF soubor, 85 kB)

Prezentovaná sada dokumentů vznikla z operačního programu evropských strukturálních fondů v rámci projektu „Zvyšování kvality vzdělávání mimořádně nadaných dětí na prvním stupni ZŠ“ realizovaného od listopadu 2010 do 30. 6. 2012 na Fakultní základní škole Hálkova, Olomouc jako výstup jedné z hlavních klíčových aktivit. Dokumenty jsou tedy veřejně přístupné a zdarma. Můžete si je stahovat buď jednotlivě (Český jazyk a literatura, popř. Matematika a její aplikace) nebo jako kompletní sady pracovních listů.

Autorkami pracovních listů jsou Mgr. Romana Divínová, Mgr. Eva Laibnerová, Mgr. Katarína Greplová, Ph.D. a Mgr. Lenka Valentová. Více o projektu se dozvíte na http://nadani.zshalkova.cz.

Předkládaný soubor více než 100 ks pracovních listů je primárně určen mimořádně nadaným žákům na prvním stupni základních škol. Tento soubor je jedinečný především tím, že nabízí přes 80 různých technik, metod a forem práce s textem, daty a čísly. Cílem těchto listů je zejména obohacení a akcelerace učiva prvního stupně ZŠ s důrazem na zájmy a osobnost žáků, pro které byly vytvořeny. Vzhledem k této skutečnosti jsou listy rozděleny do kapitol podle jednotlivých vzdělávacích oblastí, nikoli podle ročníků.

Související odkazy

 

Kompletní sady pracovních listů ke stažení

Odkazy v tabulce vedou na veřejné úložiště Google Drive, odkud si můžete stáhnout kompletní sadu pracovních listů do svého počítače. Pozor, jedná se o poměrně velké soubory! Chcete-li si raději stahovat pracovní listy jednotlivě, přejděte na stránku Český jazyk a literatura, popř. Matematika a její aplikace.

Název a odkaz na ZIP soubor Kolektiv autorek Velikost
souboru
ico Matematika a její aplikace – kompletní sada pracovních listů Mgr. Romana Divínová
Mgr. Eva Laibnerová
Mgr. Katarína Greplová, Ph.D.
Mgr. Lenka Valentová
150 MB
ico Český jazyk a literatura – kompletní sada pracovních listů Mgr. Romana Divínová
Mgr. Eva Laibnerová
Mgr. Katarína Greplová, Ph.D.
Mgr. Lenka Valentová
73 MB